Technologie » Internet

Szkolenie Google Analytics - luty 2010

16 lutego 2010 r. w Łodzi, odbędzie się szkolenie dla firm zainteresowanych wykorzystywaniem w swoich działaniach e-marketingowych narzędzia analityczno – statystycznego Google Analytics. Warsztaty organizuje agencja SEM - Bluerank, certyfikowany konsultant Google Analytics.

Program szkolenia przygotowany został przez nas z myślą o osobach odpowiedzialnych za realizację działań e-marketingowych w firmie - mówi analityk SEM, Tomasz Lewandowski z Bluerank.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Google Analytics to idealne narzędzie dla marketerów, którzy stawiają sobie za cel podniesienie efektywności działań reklamowych online - czy to w odniesieniu do kampanii linków sponsorowanych, czy użyteczności strony WWW.

Uczestnicy szkolenia dowiedzą się m.in.:

  • jak badać zachowania użytkowników serwisu, oraz jak wyniki tych badań przełożyć na zwiększenie biznesowej skuteczności witryny;
  • w jaki sposób można poprawić formularz online, aby za jego pomocą efektywniej niż dotychczas zbierać informacje na temat swoich klientów lub potencjalnych klientów;
  • co zrobić, aby zwiększyć skuteczność swoich e-mailingów reklamowych;
  • jak można wykorzystać Google Analytics dla zwiększenia sprzedaży online;
  • w jaki sposób przy pomocy GA zoptymalizować działania reklamowe w wyszukiwarkach, aby zwiększyć ROI...

Autorem i organizatorem szkolenia jest agencja serach engine marketing - Bluerank - uczestnik programu GAAC oraz certyfikowany konsultant Google (Google Analytics Authorized Consultant). Wykłady prowadzi analityk Bluerank - Tomasz Lewandowski.

Szkolenie odbędzie się 16 lutego 2010 r. w Łodzi. Jego program - ze względu na pojawiające się nowe funkcje Google Analytics, może zostać rozbudowany. Zgłoszenia zbierane są do końca stycznia 2010, pod adresem szkolenia@bluerank.pl. Więcej informacji znajduje się na firmowych stronach Bluerank (www.bluerank.pl).

http://www.bluerank.pl/pdfs/agenda-szkolenia.pdf

http://www.goldenline.pl/tomasz_lewandowski3

http://www.bluerank.pl

Bluerank Sp z o.o. - agencja search engine marketing. Partner czołowych polskich agencji interaktywnych i domów mediowych, specjalizujący się w marketingu wyszukiwarek internetowych w Polsce i na świecie. Realizator międzynarodowych projektów (m.in. na potrzeby rynku amerykańskiego, austriackiego, fińskiego, niemieckiego, rosyjskiego, węgierskiego, UK oraz RPA) z zakresu search engine optimization, a także kampanii SEM na rynku polskim (dla firm oferujących produkty sensytywne, przedstawicieli sektora turystycznego, finansowego, e-commerce i dla mediów). Członek Interactive Advertising Bureau, międzynarodowego stowarzyszenia zrzeszającego firmy, które wypracowują standardy biznesowego i reklamowego wykorzystania Internetu, oraz SEMPO - światowej organizacji firm i specjalistów związanych z search engine marketing. Certyfikowany konsultant Google w zakresie Google Adwords (Google Adwords Qualified Company.) oraz Google Analytics (Google Analytics Authorized Consultant).Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Bluerank - agencja search engine marketing
http://bluerank.blogspot.com

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »