Technologie » Internet

Szkolenie z Google Analytics

30 września br. w Łodzi, odbywa się szkolenie z Google Analytics, organizowane przez agencję search engine marketing - Bluerank, certyfikowanego konsultanta Google Analytics.

Szkolenie przeznaczone jest dla marketerów zajmujących się analizą skuteczności prowadzonych działań e-marketingowych, oraz dla osób zainteresowanych podniesieniem efektywności kampanii linków sponsorowanych, a także wszystkich, którzy poprzez zastosowanie analityki sieciowej chcą prowadzić monitoring i analizę swojej witryny internetowej (zachowania użytkowników, poprawność formularzy, skuteczność e-mailingów, mierzenie konwersji, etc.).

W programie między innymi: najważniejsze zagadnienia analityki sieciowej, podstawy pracy z Google Analytics (wdrożenie i konfiguracja narzędzia), tworzenie raportów i analiza danych pozyskiwanych dzięki Google Analytics, wykorzystanie Google Analytics w pracy z Adwords (monitoring efektywności kampanii), zastosowanie Google Analytics w branży e-commerce. 

Autorem i realizatorem szkolenia jest agencja serach engine marketing - Bluerank - uczestnik programu GAAC oraz certyfikowany konsultant Google (Google Analytics Authorized Consultant. Wykłady prowadzi analityk Bluerank - Tomasz Lewandowski. 

Szkolenie jest jednodniowe, odbywa się w środę, 30 września br. w Łodzi. Zgłoszenia zbierane są do 25 września włącznie, pod adresem szkolenia@bluerank.pl.

Program - http://www.bluerank.pl/pdfs/agenda-szkolenia.pdf

Wykładowca - http://www.goldenline.pl/tomasz_lewandowski3

Kontakt - szkolenia@bluerank.pl

Bluerank - http://www.bluerank.pl  

Bluerank Sp z o.o. - agencja search engine marketing. Partner czołowych polskich agencji interaktywnych i domów mediowych, specjalizujący się w marketingu wyszukiwarek internetowych w Polsce i na świecie. Realizator międzynarodowych projektów (m.in. na potrzeby rynku amerykańskiego, austriackiego, fińskiego, niemieckiego, rosyjskiego, węgierskiego, UK oraz RPA) z zakresu search engine optimization, a także kampanii SEM na rynku polskim (dla firm oferujących produkty sensytywne, przedstawicieli sektora turystycznego, finansowego, e-commerce i dla mediów). Członek Interactive Advertising Bureau, międzynarodowego stowarzyszenia zrzeszającego firmy, które wypracowują standardy biznesowego i reklamowego wykorzystania Internetu, oraz SEMPO - światowej organizacji firm i specjalistów związanych z search engine marketing. Certyfikowany konsultant Google w zakresie Google Adwords (Google Adwords Qualified Company.) oraz Google Analytics (Google Analytics Authorized Consultant).Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Bluerank - agencja search engine marketing
http://bluerank.blogspot.com

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »