Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

Szkolny rok – badaj wzrok! Czyli z Optinovą w szkolnej ławce

Szkolny rok – badaj wzrok! Czyli z Optinovą w szkolnej ławce
Zobacz więcej zdjęć »
Salon Optyczny Optinova zaprasza na kontrolne badania u lekarza okulisty. Skontroluj wzrok swoich najbliższych przed rozpoczęciem roku szkolnego. Ich oczy zasługują na to, co najlepsze!

Początek roku szkolnego to czas, w którym warto zwrócić szczególną uwagę na kondycję narządu wzroku u dzieci i młodzieży – mówi Jolanta Nowakowska-Dąbrowska, lekarz okulista, założycielka Salonu. -  Często zdarza się bowiem, że najmłodsi, zasiadając w szkolnej ławce, zauważają u siebie problemy ze wzrokiem. Kłopot pojawia się natomiast, gdy  nie sygnalizują oni swoich dolegliwości rodzicom i opiekunom w szkole. Przyczyny należy szukać w specyfice – kształtującego się ciągle – narządu wzroku u dzieci, który „dostosowuje się” do warunków otoczenia, nie dając objawów pogorszonego widzenia.

To właśnie wyjątkowa umiejętność akomodacji u młodych ludzi może spowodować, że nie zdają sobie oni sprawy z występującej u nich wady wzroku. W konsekwencji może dojść do mrużenia oczu, bólów głowy, wzmożonego uczucia zmęczenia i zniechęcenia, a także kłopotów nauce.

Dlatego tak ważne jest, by regularnie kontrolować oczy i – w razie potrzeby – stosować odpowiednie okulary lub (u starszych osób) soczewki korekcyjne – dodaje Jolanta Nowakowska-Dąbrowska.

Salon Optyczny Optinova proponuje duży wybór profesjonalnych opraw, także dla dzieci i młodzieży. Wykwalifikowany personel służy pomocą przy wyborze odpowiednich okularów, tak by połączenie korekcji wad wzroku i najnowszych trendów w modzie sprawiło Tobie i Twojej rodzinie wiele satysfakcji!

Salon Optyczny Optinova powstał z inicjatywy lekarza okulisty z wieloletnim doświadczeniem w pracy w znanych salonach optycznych oraz przychodniach specjalistycznych. Profesjonalizm personelu oraz współpraca z producentami znanych i wiarygodnych marek z zakresu optyki i okulistyki gwarantują niepowtarzalną jakość.

  • Lekarz okulista – codziennie
  • BEZPŁATNY pomiar ciśnienia śródgałkowego dla każdego gościa salonu (profilaktyka jaskry)
  • BEZPŁATNE badanie lekarskie przy zakupie okularów
  • Przy zakupie jednej pary okularów za min 300 zł – druga (z wybranej oferty) GRATIS
  • Duży wybór opraw oraz soczewek kontaktowych

 

Zapraszamy:

Poniedziałek-Piątek: 10.00-19.00

Sobota: 10.00-15.00

Ul. Puławska 28 (róg ul. Madalińskiego)

Tel. (22) 646 02 57

optinova@op.pl

www.optinova.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KaMODUS www.kamodus.pl
http://www.kamodus.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 13 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »