Test1

Test1 test1

test

test test

poprzedni następny

Technologie » AGD - RTV

Sztuka inteligentnego chłodzenia

Sztuka inteligentnego chłodzenia
Zobacz więcej zdjęć »
Amica wprowadziła na rynek całkowicie nową gamę lodówek wolnostojących. Temu zdecydowanemu wejściu towarzyszy hasło „Sztuka inteligentnego chłodzenia”.
Niejeden użytkownik być może zastanawia się przy tej okazji, o co tym razem chodzi. Łatwo to wyjaśnić. Inteligentny styl Amiki znany z reklamowanych przez Agnieszkę Radwańską piekarników linii Integra Smart został z powodzeniem rozwinięty w kolejnej kategorii AGD.

Linia Integra Smart w świecie lodówek to połączenie inteligentnych rozwiązań z wyróżniającym tę linię nowoczesnym wzornictwem. Ten nowy świat Amiki zaczyna się zaraz za szklanymi drzwiami w czarnej wersji kolorystycznej z efektownym panelem sterowania dotykowego. Ich otwarcie prowadzi do odkrycia funkcji, które nadają sens sztuce inteligentnego chłodzenia.

Funkcjonalne rozwiązania zastosowane w nowym sprzęcie to między innymi nowe półki i balkoniki. Na drzwiach został umieszczony system pojemnych balkoników o różnych wymiarach, dostosowanych do indywidualnych potrzeb. Zapewniają one dużą i wygodna przestrzeń, dzięki czemu bez problemu można w nich umieścić 2-litrowe kartony i butelki z napojami.

Dużą przestrzeń – większą niż dotychczas – oferują też pojemne szuflady na świeże warzywa i owoce, co ma ogromne znaczenie w dobie wciąż rosnącego znaczenia zdrowych pokarmów roślinnych w codziennej diecie.

Dla tej kategorii żywności przeznaczona jest również taca szybkiego zamrażania – idealna do szybkiego mrożenia żywności. Pozwala ona zachować wszystkie walory smakowe i odżywcze świeżych produktów, wydłużając jednocześnie termin ich przydatności do spożycia. Dodatkowo wspomniana taca wyposażona jest w tacę do lodu, bez którego trudno się obejść w upalne dni albo podczas wieczornego przyjęcia.

Przedłużaniu świeżości dedykowana jest także komora Fresh Zone, której pojemnik został zamocowany na prowadnicach ułatwiających wysuwanie. Utrzymywana tam temperatura 0–3 stopni C jest niższa od temperatury w chłodziarce, dzięki czemu przechowywana tam żywność dłużej zachowuje smak, zapach i wszystkie wartości odżywcze. Produkty przechowywane w komorze Fresh Zone pozostają świeże nawet trzykrotnie dłużej w stosunku do pozostałych produktów przechowywanych w komorze chłodziarki.

Podstawowe funkcje lodówki Integra Smart, z jakich korzysta się na co dzień, zostały wzbogacone o takie, które przydają się od czasu do czasu. Dzięki funkcji Superchłodzenie można szybko schłodzić duże ilości produktów, na przykład latem po powrocie do domu z dużą ilością zakupów. Po osiągnięciu zaprogramowanej temperatury funkcja wyłącza się automatycznie. Z kolei Superzamrażanie to funkcja, która skraca czas mrożenia produktów do niezbędnego minimum. Inna przydatną funkcją związaną z zamrażarką jest funkcja Party służąca do schładzania drinków w komorze zamrażarki. Czas działania tej funkcji można regulować w zakresie od 10 do 60 minut.

Lodówki Integra Smart mają klasą energetyczną A++, co oznacza oszczędność prądu rzędu nawet 40% w porównaniu do klasy A. Ich dopracowany design pozwala je umieścić w jednej linii z innym sprzętem Amiki najnowszej generacji – wspomnianymi już piekarnikami Integra Smart. Wspólna nazwa linii tego sprzętu nie jest przypadkowa. Ma ona podkreślać nową erę w dziejach AGD – epokę inteligentnych rozwiązań.

 Amica
WIĘCEJ INFORMACJI Z FIRMY AMICA WRONKI S.A. (PRESS BOX)Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »