Kultura, sztuka » Kultura

Tajne służby w gliwickim letnim kinie

Tajne służby w gliwickim letnim kinie
Zobacz więcej zdjęć »
Trzynasty może być szczęśliwy. Przekonają się o tym widzowie Letniego Kina Samochodowego, którzy 13 sierpnia pojawią się na parkingu Europy Centralnej o godzinie 21:00

Tym razem na ponad stumetrowym ekranie zobaczymy projekcję filmu „Kingsman: Tajne służby”. Tę ekranizację komiksu „Tajne służby” stworzonego przez duet Dave Gibbons i Mark Millar będzie można obejrzeć za darmo w specjalnej strefie kinowej na parkingu gliwickiego Centrum Handlowego. Z myślą o przyjaznym odbiorze filmowej fonii produkcji, w której występują m.in. Colin Firth i Samuel L. Jackson, przygotowano nie tylko tradycyjne nagłośnienie, ale także specjalny system pozwalający usłyszenie produkcji za pomocą radia samochodowego ustawionego na odpowiednią częstotliwość. Produkcja w reżyserii Matthew Vaughna to swoiste połączenie dobrego kina szpiegowskiego z lekką nutką brytyjskiego humoru. Według zapowiedzi producentów planowana jest także druga część tej historii. Na razie pierwsza zostanie wyświetlona w Gliwicach już 13 sierpnia o godz. 21:00. Warto pojawiać się nieco wcześniej, aby zarezerwować najlepsze miejsca do oglądania w samochodzie bądź specjalne leżaki ustawione w pobliżu ekranu. Dla niezmotoryzowanych istnieje możliwość dojazdu bezpłatnymi autobusami, jakie kursują do Europy Centralnej z Gliwic, Zabrza i Knurowa.

W sobotę, 15 sierpnia, z powodu ustanowienia Wniebowstąpienia Najświętszej Maryi Panny, dniem wolnym od handlu, Centrum Handlowe Europa Centralna jest nieczynne. W tym dniu będzie można skorzystać jedynie z oferty restauracji Mc Donald’s dostępnej przy wjeździe do Centrum. Z kolei 16 sierpnia z myślą o najmłodszych przygotowaną kolejną dyskotekę. O godz. 17:00 rozpocznie się ona na piętrze restauracyjnym (+1). Czekają największe przeboje, sprawdzeni animatorzy i dobra zabawa. Wstęp na mini disco jest nieodpłatny.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

a.piwek

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »