Firma » Finanse

TANKUJESZ TANIEJ? POTRAKTUJ NADWYŻKĘ JAKO OSZCZĘDNOŚCI

TANKUJESZ TANIEJ? POTRAKTUJ NADWYŻKĘ JAKO OSZCZĘDNOŚCI
Zobacz więcej zdjęć »
Paliwa w Polsce są obecnie wyjątkowo tanie. Pomimo zapewnień PKN Orlen, że ceny nie ulegną zmianie w najbliższych tygodniach, wielu kierowców obawia się, że ceny wzrosną po wyborach. Jak wykorzystać niespodziewaną, zaoszczędzoną kwotę i czy warto się nad tym pochylać?
Skoro przecena paliw może okazać się tymczasowa, warto te nieprzewidziane nadwyżki potraktować jako dodatkowe oszczędności – mówi Michał Tekliński, ekspert rynku złota, Goldsaver.pl – konsumowanie tych nadwyżek, w momencie, gdy ceny paliw mogą powrócić na dawne, wyższe poziomy, doprowadzi do tego, że odczujemy je dotkliwiej. Nagle znów ubędzie nam 50 złotych.

Zaoszczędzenie złotówki na litrze, przy baku o pojemności 50 litrów, daje nam 50 złotych oszczędności w skali tygodnia, dwóch tygodni czy miesiąca – w zależności od tego, jak dużo kilometrów pokonujemy.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Jak ulokować takie okazjonalne okoliczności?

Trudno znaleźć na rynku rozwiązania dla oszczędzających, którzy regularnie lub wręcz przeciwnie – okazjonalnie – mają do dyspozycji kwoty rzędu 50-100 złotych. Trudno też za każdym razem szukać takich rozwiązań i analizować oferty rozmaitych produktów. Pamiętajmy, że samo oszczędzanie to za mało, trzeba jeszcze mądrze te pieniądze lokować, aby nie zjadała ich inflacja.

Z pomocą przychodzi sklep internetowy Goldsaver.pl, który umożliwia zakup sztabki złota bez wydawania jednorazowo pełnej sumy, a właśnie po kawałku, z dowolną regularnością i za dowolne kwoty – minimum 50 złotych. Co ważne, kupujemy fizyczną sztabkę złota, a złoto jest jednym z najlepszych sposobów na ochronę wartości pieniądza przed inflacją.

Sklep internetowy Goldsaver.pl może być traktowany jako rodzaj skarbonki na drobniaki, na przykład właśnie małe kwoty pieniędzy, które zaoszczędzamy dzięki tańszemu paliwu – tłumaczy Tekliński.

Elastyczne rozwiązanie na chwilę i na dłużej

Tak zgromadzone nadwyżki z pewnością przydadzą się w okresie świątecznym. Co wtedy?

Goldsaver.pl to sklep internetowy, w którym kupujemy drobne ilości złota. Nie wiąże nas żadna umowa i nie jesteśmy do niczego zobowiązani – mówi ekspert. – W każdym momencie, jeżeli zajdzie taka potrzeba, możemy podjąć decyzję, że nie chcemy już zbierać na naszą sztabkę i po prostu odsprzedać zgromadzone złoto.

Możemy sprzedać, ale nie musimy. Odkładanie drobnych kwot może nam wejść w nawyk i nim się obejrzymy, odbierzemy swoją jednouncjową (31.1 g.) sztabkę złota, która stanowić będzie solidny wkład do domowych oszczędności.

 

Goldsaver: Goldsaver jest częścią Goldenmark. Od lat dostarcza fizyczne złoto - sztabki i monety. Jest jednym z największych w Polsce dystrybutorów złota fizycznego na rynku klientów indywidualnych.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ormanaanetaa@gmail.com

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »