Motoryzacja » Transport

Targi LOGISTEX 2010 i SilesiaRAIL

Podczas Targów Logistyki, Magazynowania i Transportu LOGISTEX w sosnowieckim centrum wystawienniczym Expo Silesia będzie można spotkać najbardziej opiniotwórcze środowisko związane z polską logistyką.

W kwietniu (13-15.04.2010) w Expo Silesia odbędzie się premierowa edycja Targów Transportu Szynowego SilesiaRAIL EXPO. Targi będą okazją do promowania firm związanych z branżą kolejową i prezentacji najnowszych technologii w transporcie szynowym.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Podczas targów Silesia Rail Expo odbędzie się konferencja branżowa pod przewodnictwem posła Janusza Piechocińskiego, wiceprzewodniczącego Komisji Infrastruktury, związana z przyszłością i rozwojem kolei w euroregionie Polska – Czechy – Słowacja.

Targom patronują m.in. Ministerstwo Infrastruktury, PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. oraz Urząd Transportu Kolejowego.
Tegoroczne Targi Transportu Szynowego SilesiaRAIL EXPO oraz odbywające się w tym samym czasie IV Targi Logistyki, Magazynowania i Transportu LOGISTEX są imprezami towarzyszącymi II Europejskiemu Kongresowi Gospodarczemu, który odbędzie się w dniach od 14 do 16 kwietnia w Katowicach.

Podczas Targów Logistyki, Magazynowania i Transportu LOGISTEX w sosnowieckim centrum wystawienniczym Expo Silesia będzie można spotkać najbardziej opiniotwórcze środowisko związane z polską logistyką: właścicieli firm logistycznych i transportowo-spedycyjnych, przedstawicieli sieci handlowych, osoby zarządzające centrami logistycznymi i przedstawicieli świata nauki.

Wzorem poprzedniej edycji, w pierwszym dniu targów odbędzie się konferencja poświęcona problemom logistyki. Jest to wynikiem kontynuowania współpracy w zakresie tej branżowej wystawy z Polsko-Niemiecką Izbą Przemysłowo-Handlową oraz Hafen Hamburg Marketing e.V.

Kolporter ExpoRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Expo Silesia
http://exposilesia.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »