Firma » Biznes

Targi Meble Polska 2010

Targi Meble Polska 2010
Zobacz więcej zdjęć »
W dniach 16 - 19 lutego, w Poznaniu, odbyły się Targi Meble Polska.

Wśród firm, które zaprezentowały się podczas tej prestiżowej imprezy, znalazł się największy polski producent materacy – Janpol, laureat prestiżowego wyróżnienia miesięcznika Meble Plus za produkt roku 2010.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Tegoroczna edycja przebiegła wyjątkowo sprawnie dzięki innowacyjnej formule: “Nowa strefa kontraktów”, która znacznie ułatwiła nawiązywanie relacji z partnerami handlowymi. Zmianie uległ też sposób prezentacji stoiska Janpolu. Gotowa zabudowa została ujednolicona pod kątem prezentowanej oferty, a pawilony podzielono na stoiska modułowe.

Przedstawiciele firmy Janpol pozytywnie skomentowali zmiany w formule targów, chociaż frekwencja w tym roku nie dopisała. Termin wydarzenia nie odpowiadał na realne potrzeby handlowców. Aktualnie Janpol przygotowuje się do kolejnych targów w Ostródzie.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Intro Media

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »