Moda » Obuwie

Targowisko Próżności z LOFT37.PL

Targowisko Próżności z LOFT37.PL
Zobacz więcej zdjęć »
Już w najbliższą sobotę, 5 listopada w godzinach 16:00 – 20:00, marka LOTF37.PL będzie obecna na kiermaszu organizowanym przez Galerię Sygnatura. Na terenie zabytkowej wytwórni wódek Koneser,
mieszczącej się na ul. Ząbkowskiej 27/31, będzie można przymierzyć i nabyć swoje wymarzone buty tej marki.

Obuwie sygnowane marką LOFT37.PL zyskuje rzesze nowych fanów, dlatego staje się coraz bardziej poszukiwanym przez klientki modnym uzupełnieniem stroju. Stąd właśnie wziął się pomysł, aby zaistnieć na Targowisku Próżności i stworzyć kolejną okazję dla wszystkich fashionistek do zapoznania się z ofertą LOFT37.PL. Na kiermaszu organizowanym przez Galerię Sygnatura będą dostępne  wszystkie modele z najnowszej kolekcji marki Babie Lato.  Do eventu promującego oryginalne miejsce na artystycznej mapie Warszawy, zaproszono wielu twórców i projektantów szeroko pojętego designu: od biżuterii, przez ubrania, torebki, na wnętrzarskich gadżetach skończywszy. Serdecznie zapraszamy do warszawskiej fabryki wódek Koneser  w sobotę,5 listopada między godziną 16:00 – 20:00. Zapewniamy, że każda z pań, która odwiedzi stoisko LOFT37.PL znajdzie swoją wymarzoną parę butów, w wyjątkowym kolorze, modelu i rozmiarze.

 

 

Pozdrawiam

Agnieszka Kołogrecka

BLACK&WHITE PR/PO PROSTU PR

ul. Bracka 25/B8

Warszawa 00-028

tel. 22 692 16 10

mobile. 601 40 70 33Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Primoloko/Black&WhitePR
http://blackandwhitepr.com.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »