Firma » Biznes

Targowy sukces firmy Agas

Targowy sukces firmy Agas
Zobacz więcej zdjęć »
W dniach 7-10 lutego 2017 odbyły się Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury Budma oraz towarzyszące im Targi WinDoor-tech. W trakcie obu imprez targowych dużym zainteresowaniem cieszyło się stoisko spółki Agas, która przygotowała prezentację rozwiązań marek takich jak AGB, IPA.

Targi Budma odbywające się rokrocznie na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich to jedna z największych imprez branży budowlanej, która od lat cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem odwiedzających. Oferta targów skierowana jest do architektów, fachowców budowlanych, a także inwestorów i handlowców. Program wydarzeń obejmuje konferencje, seminaria, prezentacje oraz liczne prelekcje i spotkania ze znamienitymi gośćmi. Równolegle z targami Budma odbywają się targi WinDoor-tech, które stanowią niepowtarzalną możliwość zapoznania się z pełną ofertą rynkową okien, drzwi, bram i systemów fasadowych.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

 

Częścią tych wydarzeń było stoisko firmy Agas, mieszczące się w pawilonie 5 – stanowisko 92, gdzie na wszystkich czekały ekspozycje różnego rodzaju okuć dystrybuowanych przez firmę. Jedną z tegorocznych nowości prezentowanych na stoisku, która wzbudziła największe zainteresowanie, była narożna drewniana konstrukcja przesuwna z okładziną aluminiową powstała w oparciu o system okuć Imago włoskiej marki AGB. Zwiedzający mieli możliwość zapoznać się również z okuciami do drzwi i mebli hiszpańskiej marki Amig oraz okuciami do okien skandynawskich duńskiej marki IPA. Licznie odwiedzający stoisko firmy Agas osobiście sprawdzali wysoką jakość produktów, jednocześnie dopytując o ich właściwości przedstawicieli poszczególnych marek z Hiszpanii lub Dani. Na zwiedzających czekali również specjaliści z firmy Agas, którzy dzielili się wiedzą, doradzali oraz szczegółowo omawiali prezentowane rozwiązania.

 

„Jesteśmy bardzo zadowoleni z tegorocznych targów” – mówi Agnieszka Gilińską-Veitch, Dyrektor Zarządzający Agas Sp. z o.o. i dodaje – „Impreza była bardzo dobrze zorganizowana, a liczba osób zwiedzających nasze stoisko przerosła nasze oczekiwania.”

  W tym roku targi Budma zgromadziły prawie 800 wystawców w 10 pawilonach, przyciągając jednocześnie tysiące zwiedzających z różnych stron świata. Spółka Agas może pochwalić się wieloma interesującymi spotkaniami oraz efektywnymi rozmowami przeprowadzonymi w trakcie wydarzenia. Ilość zainteresowanych ofertą firmy była ogromna, a obecni na targach specjaliści firmy Agas cieszą się, że mogli podzielić się wiedzą z tak wieloma osobami. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

GutPR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »