Gospodarka » Maszyny

TBI liderem designu na targach w Poznaniu

TBI liderem designu na targach w Poznaniu
Zobacz więcej zdjęć »
Prestiżową nagrodę Acanthus Aureus – Złotych Akantów, przyznawaną za najlepsze stoiska podczas międzynarodowych targów ITM Poznań, po raz kolejny otrzymała firma TBI Technology.

Złote Akanty przyznawane są wystawcom, których aranżacja stoisk idealnie wpasowuje się w ich strategię marketingową. Ekspozycje oceniane są przez specjalistów z zakresu designu i marketingu. Nagroda jest tym bardziej znacząca, że przyznawana tylko kilku spośród prawie tysiąca wystawców z 26 krajów uczestniczących w targach ITM Poznań.

Firma TBI Technology, która regularnie bierze udział w poznańskiej ekspozycji prezentowała tam nie tylko maszyny CNC, ale i narzędzia pod marką TBI Tools. Wszystko zgodnie z hasłem promocyjnym marki TBI – „Postęp to suma detali”.

Targi ITM Poznań to miejsce spotkań producentów maszyn, urządzeń oraz nowoczesnych rozwiązań dla przemysłu, wymiany myśli technicznej i doświadczeń, ale także okazja do rozmów z klientami oraz sposobność do pozyskania nowych kontrahentów. W tym roku firma TBI Technology – poza udziałem w targach poznańskich – była też obecna na Targach Obróbki Metali, Obrabiarek i Narzędzi STOM-TOOL w Kielcach, a kolejną ekspozycję planuje jesienią na targach Toolex w Sosnowcu.


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

INTRO PR
http://www.intropr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »
Array ( [p_srv_id] => 3 [p_usr_id] => 96270 [p_type] => ARTICLE [p_accepted] => YES [p_status] => ENABLED [p_pkg_nr] => 1 [p_pkg_items] => 4 [p_ctg_ids] => )