Kultura, sztuka » Kultura

Teatr dla najmłodszych i święto biblioteki w CH Rondo

Teatr dla najmłodszych i święto biblioteki w CH Rondo
Zobacz więcej zdjęć »
Już w najbliższą sobotę, 21 października, w Centrum Handlowym Rondo mali widzowie będą mogli obejrzeć spektakl „Czyja to walizka?”, w wykonaniu Teatru Form Wielu.

Pełne magii przedstawienie uzupełnią warsztaty plastyczne, nawiązujące do 120. urodzin Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bydgoszczy.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

 

CH Rondo wychodzi z propozycją angażującej rozrywki dla najmłodszych, w sam raz na jesienne, chłodniejsze dni. Już w sobotę, 21 października odbędzie się w centrum kolejny
z cyklu „Teatrzyk na Okrągło”. Tym razem wystąpi Teatr Form Wielu, w przedstawieniu zatytułowanym „Czyja o walizka?”. Spektakle tradycyjnie grane będą na scenie w okolicy perfumerii Sephora i Kwiaciarni Olivia o godzinie 11.00, 13.00 oraz 15.00.

 

Bohaterowie spektaklu w CH Rondo zaproszą dzieci do świata pełnego magii. Widzowie znajdą w nim sporo iluzji i tajemnic, co z pewnością ucieszy wszystkich małych odkrywców, którzy podczas przedstawienia będą mogli dowiedzieć się, co zostało zamknięte w magicznej walizce. Lalkowy popis Teatru Form Wielu z pewnością zachwyci nie tylko dzieci, ale również ich rodziców i opiekunów.

 

Po teatrzyku w CH Rondo odbędą się warsztaty dla dzieci. Będą one okazją do wspólnego świętowania urodzin Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bydgoszczy, która kończy w tym roku aż 120 lat. W trakcie zajęć najmłodsi stworzą prace plastyczne pod okiem zaproszonych bibliotekarzy. Dzieci będą miały okazję uruchomić swoją kreatywność oraz rozwinąć wyobraźnię, podobnie jak dzieje się to przy czytaniu książek.

 

Najbliższy teatrzyk będzie również okazją do zdobycia w CH Rondo kolejnej pluszowej literki. W październiku będzie można odebrać literkę D. Warto pamiętać również o kolejnej naklejce do dzienniczka. Wszystkie dzieci, które zbiorą 12 naklejek, będą miały szansę na wygranie
w grudniu wycieczki do parku rozrywki Suntago.

 

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

wydarzeniowo

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »