Firma » Biznes

Technologia i wiedza w nowoczesnym contact center

Technologia i wiedza w nowoczesnym contact center
Zobacz więcej zdjęć »
Technologia i wiedza w nowoczesnych jednostkach typu call/contact center to główne obszary tematyczne, którymi zajmujemy się w najnowszym wydaniu BOK (9-10/2018)

Polskie Stowarzyszenie marketingu SMB rusza z nowymi propozycjami edukacyjnymi.  O jednym z nich - Studium Menedżer Contact Center, projekcie realizowanym przez SMB i Wydział Zarządzania UW, mówi m.in. doc. dr Robert Pietrusiński, Prezes Zarządu Fundacji na rzecz Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

 

Z Andrzejem Wiśniewskim, Członkiem Zarządu @KONTELa  rozmawiamy o tym, jak właściwie dobrana technologia - w tym odpowiednie słuchawki, wpływa na jakość obsługi klienta w jednostkach call/contact center.

 

W najnowszym numerze BOK publikujemy także drugą część wywiadu z Joanną Stanach, psychologiem biznesu i specjalistką ds. HR.  Przekazujemy też kilka naszych spostrzeżeń na temat bieżących realiów w obszarze obsługi klienta.

 

Biuletyny Obsługi Klienta dostępne są pod adresem: www.customercare.com.pl/biuletyn

Wydawcą Biuletynu Obsługi Klienta jest CCMS, firma świadcząca usługi doradcze i szkoleniowe w obszarze komunikacji z rynkiem, struktur obsługi klienta i sprzedaży. CCMS jest także wydawcą publikacji książkowych z zakresu telemarketingu. Z usług CCMS korzystali m.in.: Toyota Bank,  Infakt, Morizon, pkt.pl, Sanitec Koło, Teleperformance, Energa, Instytut Rozwoju Biznesu (IBD), ITCard, La Lorraine Polska.

Kontakt:

 

Sylwester Kućmierowski

tel.:  519 07 00 03

mail: sylwester.kucmierowski@ccms.com.pl

 

Robert Waker

tel.: 793 34 44 88

mail: r.waker@ccms.com.pl  

  www.facebook.com/BOK.customercareRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

CCMS
http://ccms.com.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »