Technologie » Telekomunikacja

Telefony SIP Yealink kompatybilne z systemem Avaya

Firma Yealink specjalizująca się w produkcji sprzętu VoIP poinformowała, że telefony: T18 oraz seria telefonów T2X są w pełni kompatybilne z platformą komunikacyjną Avaya.

- IP Office 500 6.0, światowego dostawcy systemów do komunikacji, oprogramowania i usług dla przedsiębiorstw.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

W ten sposób Yealink wychodzi naprzeciw rosnącemu zapotrzebowaniu firm masowo migrujących z platform analogowych do systemów IP telefonii opartej o protokół SIP w celu ograniczenia kosztów i uzyskania dodatkowych funkcji komunikacyjnych. Avaya zatwierdziła zgodność systemową wszystkich pięciu modeli telefonów SIP marki Yealink, tj. SIP-T18P, SIP-T20P, SIP-T22P, SIP oraz SIP-T26P-T28P, których autoryzowanym dystrybutorem w Polsce jest firma Kontel-Telecom (www.kontel.pl). Rozwiązania te uzupełniają ofertę dystrybutora, obejmującą urządzenia kompatybilne z systemami Avaya, do której należą słuchawki Plantronics, czy faxserwery Sagemcom.

- Zakończyliśmy z sukcesem rygorystyczne testy zgodności naszych urządzeń z systemem Avaya. To bardzo dobra wiadomość dla użytkowników biznesowych rozwiązań Yealink - powiedział Lu Stone, wiceprezes Yealink. - Avaya IP Office jest najwyższej klasy platformą, z której korzystają przedsiębiorstwa. Oparta jest na rozwiązaniach o czytelnym standardzie, które pozwalają uwolnić potencjał infrastruktury komunikacyjnej i są źródłem znacznych oszczędności i wzrostu wydajności w firmach - dodaje.

- Yealink jako wiodący i uznany specjalista wśród producentów urządzeń VoIP jest cenionym partnerem, którego doświadczenie i współpraca w ramach programu DevConnect będzie wspierać Avaya w budowaniu bardziej efektywnych rozwiązań - powiedział Eric Rossman, wiceprezes ds. relacji z partnerami Avaya. - Pracując wspólnie możemy dostarczać wysokiej jakości i cenowo atrakcyjne rozwiązania SIP, które efektywnie wpłyną na wyniki firm - dodaje.

Więcej na www.yealink.pl

Yealink

Firma Yealink od 2001 roku zajmuje się projektowaniem i produkcją telefonów IP oraz wideotelefonów. Telefony są kompatybilne z większością systemów IP-PBX z protokołem SIP. Pracują m.in. z platformami: Avaya, Cisco, Innovaphone, ITS Connecto i z rozwiązaniami software'owymi: 3CX, Asterisk itp. Produkty Yealink zostały już docenione na międzynarodowym rynku, przede wszystkim za wysoką jakość wykonania, niezawodność i prostotę obsługi, przy relatywnie niskiej cenie. Posiadają stosowne certyfikaty ISO, CE i RoHS. Wszystkie modele telefonów Yealink wspierają nową w IP technologię szerokopasmowego dźwięku - WideBand (HD Voice). Szerokie pasmo przenoszenia (do 7 kHz) wpływa na wierne odtworzenie naturalnej barwy i tonu głosu. Technologia ta została przyjęta w tym roku jako standard m.in. przez amerykańską firmę Plantronics. Aparaty tej marki mają przedłużoną gwarancję (2 lata) i doskonałe wsparcie techniczne producenta. Istotne jest, że wdrożenie rozwiązań Yealink w firmie nie wymaga wymiany wykorzystywanych wcześniej urządzeń.

KONTEL-TELECOM, dystrybutor sprzętu w Polsce, zapewnia serwis i obsługę klienta oraz wsparcie techniczne użytkowników. Więcej: www.yealink.pl. Firma zapowiada szeroką promocję i dystrybucję produktów Yealink wśród swoich partnerów. Obecnie produkty Yealink dostępne są w sieci partnerskiej AB.

Avaya

Avaya jest globalnym liderem w produkcji systemów komunikacyjnych dla przedsiębiorstw. Firma dostarcza rozwiązania typu Unified Communications, Contact Center oraz uniwersalne rozwiązania wykorzystywane w telekomunikacji, bezpośrednio jak również poprzez partnerów handlowych, do wiodących przedsiębiorstw i organizacji na całym świecie. Na systemach Avaya bazują różnej wielkości firmy, ponieważ wpływają na poprawę efektywności, i jakość obsługi klienta oraz konkurencyjność.

Więcej na www.avaya.com

KONTEL-TELECOM

KONTEL-TELECOM jest jednym z wiodących dystrybutorów sprzętu telekomunikacyjnego i teleinformatycznego. Firma jest polskim dystrybutorem produktów marek Plantronics, Altec Lansing, Konftel, Ascom Wireless, ITS, Topex, Polycom, Contec, Krone, AC&E, Depaepe, Audio Codes, Cardo Systems, VoIP-Voice, Rittal, Zoom, RTX Dualphone, Yealink, Innovaphone.

KONTEL-TELECOM ma ponad 25-letnie doświadczenie na rynku. Firma zajęła wysoką pozycję na zaszczytnej liście Diamentów Biznesu - rankingu firm najdynamiczniej rozwijających się w ciągu 3 ostatnich lat publikowanej przez magazyn Forbes.

Ponadto KONTEL-TELECOM zapewnia dostawę i stały serwis słuchawek nagłownych dla biur i Call Center, słuchawek do telefonów komórkowych, multimedialnych słuchawek do komputerów, systemów do audio- i wideokonferencji na linie telefoniczne oraz łącza IP, systemów rozszerzeń i rozbudowy dla wszystkich rodzajów central telefonicznych, routerów, terminali ISDN, telefonów, telefaksów i akcesoriów.

KONTEL-TELECOM ((www.kontel.pl) świadczy usługi w zakresie serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego produktów znajdujących się w ofercie firmy.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KONTEL
http://www.plantronics.net.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »