Technologie » Telekomunikacja

Telemarketer Roku 2012 wybrany

To już czwarta edycja konkursu na najlepszego Telemarketera Roku organizowana przez grupę Call Center przy Stowarzyszeniu Marketingu Bezpośredniego, której celem jest promocja zawodu konsultanta telefonicznego.

We wtorek, 26 czerwca podczas gali Golden Arrow nastąpi podsumowanie konkursu i ogłoszenie tegorocznych laureatów. Zwycięzców poznamy podczas uroczystości w Teatrze&Clubie Capitol w Warszawie. Po raz kolejny sponsorem nagród we wszystkich sześciu kategoriach w konkursie Telemarketer Roku 2012 został KONTEL-TELECOM wraz z firmą Plantronics.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Fundator nagród wraz ze światowym liderem w produkcji słuchawek do komunikacji, firmą Plantronics wyznacza najwyższe standardy jakości dźwięku i niezawodności, podnosząc jednocześnie standardy obsługi klienta w Contact Center i telemarketingu. Od ponad 25 lat KONTEL-TELECOM jest wiodącym polskim importerem i dystrybutorem profesjonalnych słuchawek nagłownych do biur i Call Center marki Platronics oraz rozwiązań telekomunikacyjnych i terminali końcowych firm Huawei, Sagemcom, Ascom, Konftel, Innovaphone, Yealink, RTX, ITS, NET.

W tym roku telemarketerzy rywalizowali m.in. w takich kategoriach jak: sprzedaż inbound, sprzedaż outbound, obsługa  klienta, help desk, czy windykacja. W ramach konkursu po raz pierwszy promowany jest w tym roku nie tylko zawód konsultanta telefonicznego, ale również wewnętrzne i usługowe projekty przeprowadzone przez Call Center. W związku z tym ustanowiona została nagroda specjalna - Złota Słuchawka 2012, która zostanie przyznana projektowi, który najlepiej wspiera biznes przedsiębiorstwa przy wykorzystaniu telefonu.

Golden Arrow to największe wydarzenie w branży Marketingu Bezpośredniego. Od 2006 roku w spotkaniach biorą udział przedstawiciele firm i ludzie związani ze światem call center, marketingu, reklamy i mediów w Polsce.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KONTEL
http://www.plantronics.net.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »