Technologie » Internet

Tenda F6 - tani router dla każdego domu

Tenda F6 - tani router dla każdego domu
Zobacz więcej zdjęć »
Tenda F6 to router zaprojektowany z myślą o zwykłych mieszkaniach, w których wystarczy proste, niedrogie urządzenie, aby zapewnić wysoką jakość połączenia sieciowego. Urządzenie gwarantuje prędkość 300 Mb/s oraz doskonały zasięg dzięki czterem antenom 5 dBi.

Wydajne anteny
Cztery zewnętrzne anteny 5 dBi oparte na technologii MIMO zapewniają szybką, stabilną i bezprzewodową transmisję danych oraz skutecznie wzmacniają sygnały Wi-Fi.

Chip Qualcomm
Wbudowany układ Qualcomm jest kompatybilny z dowolnym modułem sygnału telefonu komórkowego i zapewnia stabilne połączenie.

Tryb wzmacniacza
Nowy tryb wzmacniacza WISP jest łatwiejszy w użytkowaniu oraz kompatybilny z większą liczbą urządzeń. Możesz cieszyć się zasięgiem i wydajnością Wi-Fi w każdym pokoju.

Przełącznik czasowy Wi-Fi
Dzięki funkcji przełącznika czasowego WiFi możesz się nim cieszyć bez obaw o zbyt długi czas spędzany w sieci.

Cena i dostępność
Router Tenda F6 pojawi się na polskim rynku w lipcu tego roku. Jego sugerowana cena detaliczna będzie wynosić 65 zł.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Tenda
http://www.tendacn.com/pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »