Rozrywka i wypoczynek » Sport

Tenisowa przygoda dla dzieci w ferie zimowe

Sukcesy tenisowe polskich sportowców zachęcają do nauki tenisa nawet najmłodsze pociechy. Realizację marzeń naszych dzieci możemy rozpocząć i kontynuować już w ferie zimowe w Warszawie z trenerami klubu OTC, którzy szkolili m.in. australijskich sportowców.

Podczas najbliższych ferii zimowych (28 styczeń – 8 luty 2013r.) pojawia się znakomita szansa na odkrycie talentów sportowych naszych pociech. Nawet najmłodsi warszawiacy będą mogli rozpocząć i rozwijać przygodę tenisową na warszawskich kortach Okęcie Tennis Club.
Na stacjonarnych obozach tenisowych zarówno 5-latki jak i nastolatki będą mogły spróbować swoich sił na korcie pod czujnym okiem trenerów, którzy szkolili m.in. uzdolnioną młodzież w Australii.

„Tenis jest doskonałą formą aktywnego spędzenia czasu oraz zadbaniem o prawidłowy rozwój dziecka. W Australii, która słynie z zamiłowania do tego sportu i gdzie odbywa się jeden z turniejów Wielkiego Szlema – Australian Open – pasja do tenisa jest przekazywana z pokolenia na pokolenie. Podobną pasję chcielibyśmy zaszczepić naszym podopiecznym. Uważamy, że zapał polskich dzieci do treningu jest równie duży, a młode talenty coraz częściej możemy spotkać również w naszym kraju. Jesteśmy przekonani, że bogaty i różnorodny pakiet zajęć sportowych podczas naszych
obozów stacjonarnych może pomóc odkryć właśnie taki tenisowy talent u dziecka.” – powiedział Michał Zagórski, Okęcie Tennis Club

Stacjonarne obozy tenisowe to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy podczas ferii nie mogą wyjechać z Warszawy i szukają ciekawej propozycji dla swoich dzieci na aktywne spędzenie tego czasu. Trenerzy OTC szczególnie ciepło zapraszają wszystkich pragnących stawiać pierwsze kroki w tenisie. Specjalny program szkoleniowym o nazwie Tenis10, gwarantuje szybkie postępy tenisowe i zabawę na korcie już od pierwszych godzin. Organizatorzy zapewniają także sprzęt tenisowy dla dzieci na czas zajęć.

Stacjonarne obozy tenisowe w Okęcie Tennis Club odbędą się w dwóch turnusach:  28.01 – 01.02.2013r. oraz  04.02 – 08.02.2013r. Organizatorzy zapraszają dzieci w wieku 5 – 16 lat. Program zajęć obejmuje codzienne dwa 1,5 godzinne treningi na korcie tenisowym (grupy z podziałem na stopnie zaawansowania) jak i również zajęcia na basenie, łyżwy, wyjścia do kina, kręgle oraz gry i zabawy na hali sportowej w OSiR Warszawa Włochy. Zajęcia będą odbywały się w godzinach od 9.00 do 17.00 podczas, których dzieci będą miały zapewnione śniadania oraz obiady.

Na zakończenie turnusu zostały zaplanowane zawody sportowe z atrakcyjnymi nagrodami.

Zapisy na turnusy będą przyjmowane do dnia 25 stycznia 2013 r. w  recepcji Okęcie Tennis Club, ul. Radarowa 1, 02-137 Warszawa oraz telefonicznie: (22) 868 68 58.

Szczegółowe informacje:  www.otclub.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Grzes33

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »