Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Testuj ORSALIT ® DRINK dla dzieci!

Testuj ORSALIT ® DRINK dla dzieci!
Zobacz więcej zdjęć »
Zapraszamy do udziału w akcji: Testuj ORSALIT ® DRINK dla dzieci! Wypełnij ankietę i otrzymaj jeden z 20 produktów do testowania!

Akcja Testuj ORSALIT ® DRINK dla dzieci! trwa od 09.11.2015 r. do 23.11.2015 r.  By wziąć w niej udział, należy uzupełnić ankietę konkursową w postaci formularza elektronicznego, dostępnego na podstronie konkursowej: http://www.zdrowemaluchy.pl/testuj-orsalit-drink.   

 

Spośród przesłanych ankiet jury wybierze 20, których autorzy otrzymają produkt ORSALIT ® DRINK w celu jego przetestowania. Po zakończeniu podawania produktu, do dnia 14.12.2015 r.  testerzy prześlą opinię na jego temat oraz ankietę podsumowującą. Dodatkowo: 5 osób, które przekażą najciekawsze opinie na temat produktu w postaci ankiet opiniujących, zostanie nagrodzonych gadżetami: kubkami oraz kartami do gry typu „Piotruś”.

 

Zapraszamy do udziału w akcji!

Przed udziałem w akcji zapoznaj się z regulaminem.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Cloud9

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »