Technologie » Komputery

Thomas Chu nowym dyrektorem regionalnym ASUSa

Thomas Chu został nowym Dyrektorem Regionalnym firmy ASUS w regionie Europy Wschodniej.

Thomas Chu posiada wieloletnie doświadczenie w pracy w branży nowoczesnych technologii. W firmie ASUS pełnił dotychczas funkcję Dyrektora Regionalnego, odpowiadając za oddziały firmy w Ameryce Łacińskiej. Wcześniej, jako Product Manager, zarządzał kilkoma liniami produktowymi marki ASUS na rynkach Europy Wschodniej.

Do jego głównych obowiązków, jako Dyrektora Regionalnego w regionie Europy Wschodniej, należeć będzie wspieranie i koordynowanie rozwoju marki ASUS na rynkach Europy Wschodniej, w tym Polski. Na stanowisku Dyrektora Regionalnego zastąpił Jeremina Hsieha, który objął stanowisko Dyrektora Regionalnego na obszar Ameryki Łacińskiej.  

 

 

 

 

O firmie ASUS:

ASUS jest wiodącą firmą nowej ery cyfrowej, o bogatym portfolio, na które składają się notebooki, netbooki, tablety, płyty główne, karty graficzne, napędy optyczne, stacjonarne komputery osobiste, serwery, rozwiązania bezprzewodowe, telefony komórkowe i urządzenia sieciowe. Kierująca się dążeniem do innowacyjnych rozwiązań i najwyższej jakości produktów, firma ASUS projektuje i wytwarza produkty, które idealnie zaspokajają potrzeby dzisiejszego domu i biura. Firma ASUS zdobyła w 2011 roku 3886 nagród, i to właśnie jej przypisywane jest zrewolucjonizowanie przemysłu komputerowego dzięki komputerom Eee PC™. Firma zatrudnia ponad 11 000 pracowników, w tym światowej klasy zespół badawczo-rozwojowy złożony z 3 100 inżynierów. W 2011 roku dochód firmy wyniósł 11,9 mld dolarów amerykańskich.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Mondaypr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »