Moda » Biżuteria

Ti amo Roma!

Ti amo Roma!
Zobacz więcej zdjęć »
Wyrazista i stylowa jak Starożytny Rzym. Modna i unikatowa jak wieczne miasto dzisiaj. Kolekcja ROMA łączy w sobie przeszłość i teraźniejszość, eksponując kobiecość i elegancję.

Roma to najnowsza kolekcja na sezon wiosna lato 2012, dostępna wyłącznie w salonach W.KRUK. Inspiracją do powstania kolekcji była sztuka i kultura Rzymu. Motywem przewodnim kolekcji jest wykorzystanie wzoru antycznych monet, które w czasach starożytnych były wysoko cenione poza granicami imperium.

 

Kolekcja Roma wykonana została w nowatorskiej technologii Gold Bonded, opracowanej przez W.KRUK wspólnie z włoskimi projektantami. Wyróżnia się wyrazistymi wzorami oraz oryginalnym wykończeniem.  

 

Kolekcja dostępna jest w wybranych salonach W.KRUK oraz na wkruk.pl.

 

***

W.KRUK to najstarsza firma jubilerska w Polsce, lider rynku jubilerskiego w Polsce. Polska tradycja pielęgnowana od 1840 roku oraz otwartość na nowoczesne trendy czynią markę W.KRUK ekspertem w dziedzinie biżuterii. Wyroby jubilerskie oferowane w salonach W.KRUK pozwalają zaspokoić pragnienia piękna i wyrafinowania, jednocześnie dając gwarancję najwyższej jakości i doskonałości. W. KRUK to ponad 60 salonów na terenie całego kraju. Oprócz biżuterii firma proponuje najlepsze i najbardziej znane marki zegarków, takie jak Rolex, Omega, Longines, IWC i wiele innych.

Dodatkowych informacji udziela:

Katarzyna Sosińska

PR Manager W.KRUK

katarzyna.sosinska@vistulagroup.pl

Tel. 603 120 492

www.wkruk.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

W.KRUK

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »