Firma » Biznes

Tkaniny z nutą orientu

Tkaniny z nutą orientu
Zobacz więcej zdjęć »
W dniach 11-12 marca 2010 roku odbędą się w warszawskim centrum handlowym Blue City (Al. Jerozolimskie 179, poziom -1) Indyjskie Targi Tekstylne.

Podczas dwudniowych targów swoje orientalne produkty zaprezentuje kilkunastu wystawców, a odwiedzający przeniosą się w bajecznie kolorowy świat indyjskich tkanin.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Organizatorem wydarzenia jest Rada Promocji Eksportu Tkanin Syntetycznych i Jedwabnych z Indii (SRTEPC - Synthetic and Rayon Textiles Export Promotion Council). Patronat nad nim objęły Ambasada Indii oraz Indyjsko Polska Izba Gospodarcza (IPCCI).

W Indiach produkowane są wszystkie rodzaje włókien syntetycznych, co jest gwarancją ich ogromnego wyboru. Indyjska branża tkanin tętni życiem i nieustannie się rozwija. Indie oferują tekstylia zarówno na rynek towarów luksusowych, jak i takie, które wyróżniają się atrakcyjną ceną. Każdego roku indyjskie tkaniny syntetyczne i ze sztucznego jedwabiu o wartości prawie 3427 milionów dolarów eksportowane są do ponad 166 krajów. Sekret sukcesu tkwi w niezwykłej jakości oferowanych wyrobów, konkurencyjności proponowanych cen oraz terminowości dostaw.

SRTEPC to organizacja działająca przy rządzie indyjskim od 55 lat. Reprezentuje interesy ponad 4 000 producentów i eksporterów. Pomaga zagranicznym nabywcom budować trwałe i opłacalne stosunki biznesowe z indyjskimi eksporterami włókien sztucznych i tkanin mieszanych.

Kontakt dla mediów
Joanna Mazurkiewicz
Indyjsko-Polska Izba Gospodarcza
j.mazurkiewicz@ipcci.pl
tel. 22 520 28 40fax 22 520 28 86Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

agencja21

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »