Firma » Biznes

Top Marka 2019 dla MediaMarkt

Podobnie jak w ubiegłym roku, MediaMarkt został zwycięzcą rankingu Top Marka w kategorii „Markety AGD i budowlane”.Wyróżnienie potwierdza największą siłę medialną brandu wśród dystrybutorów elektroniki użytkowej na polskim rynku.

Zestawienie prowadzone przez Magazyn „Press” i „PRESS-SERVICE Monitoring Mediów” obejmuje aż 500 marek z 50 branż. Analiza dotyczyła publikacji i wzmianek prasowych, internetowych i mediów społecznościowych w okresie od 1 lipca 2018 do 30 czerwca 2019.  Pod uwagę brane były wskaźniki pokazujące skuteczność dotarcia marek do odbiorców. Jako kryterium przyjęto liczbę kontaktów odbiorców z marką oraz dokonano jakościowej oceny komunikatów medialnych – pozytywny wydźwięk wzmianek zwiększał siłę medialną marki.

MediaMarkt znalazł się na pierwszym miejscu rankingu Top Marka 2019 w kategorii branżowej „Markety AGD i budowlane”, natomiast w klasyfikacji ogólnej, obejmującej 500 marek ze wszystkich badanych branż, zajął 104. pozycję.

Z ogromną satysfakcją przyjęliśmy wynik rankingu. Cieszymy się, że realizowana przez nas strategia komunikacji jest efektywna i umożliwia szerokie dotarcie do konsumentów z informacjami o bieżącej działalności naszej firmy. – mówi Wioletta Batóg, PR&Sustainability Manager MediaMarktSaturn Polska.

MediaMarktSaturn Polska
press boxRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »