Technologie » Komputery

ToughArmor MB720MK-B V3. Obudowa na cztery dyski i z regulowaną blokadą

Oferta ICY DOCK powiększy się o kolejną obudowę z serii ToughArmor dla wymagających użytkowników. Na rynek zostanie wprowadzony model MB720MK-B V3.

ToughArmor MB720MK-B V3 na dyski o różnych długościach

ToughArmor MB720MK-B V3 nadaje się do instalowania czterech standardowych dysków M.2 PCIe NVMe SSD o różnych długościach - od 30 do nawet 110 mm. Istotną cechą jest to, że wprowadzono tu starającą się o opatentowanie regulowaną blokadę dyskową. Dzięki temu możesz łatwo - bez śrub i narzędzi - dopasować ją do konkretnego dysku. 

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Ponieważ obudowa montowana będzie na przodzie komputera (we wnęce na napęd optyczny 5,25 cala), proces wymiany dysków staje się bardzo prosty i wygodny. Pomaga w tym również konstrukcja z wyjmowaną tacką.

Duże prędkości transferu plików. Obsługa OCuLink i kontrolerów Tri-mode

ToughArmor MB720MK-B V3 obsługuje specyfikację PCIe 4.0 i wyposażona jest w złącze OCuLink (SFF-8612). Osiągane prędkości mogą wynosić do 64 Gb/s na dysk.

Obudowa obsługuje także kontrolery Tri-mode PCIe/NVMe popularnych marek: Broadcom, Areca i nie tylko.

Obudowa pomoże Ci zadbać o bezpieczeństwo dysków

Użytkownicy znajdą tu również typowe elementy obudów z serii ToughArmor. Chodzi o w pełni metalową konstrukcję. Zgodność z wymaganiami co do palności. Utrzymywanie dobrych temperatur (za sprawą dwóch wentylatorów 40 mm z regulowaną prędkością, podkładki termicznej i aluminiowej pokrywy radiatora na każdej tacce oraz właściwie rozmieszczonych otworów wentylacyjnych). A także technologię uziemienia EMI oraz zatrzask typu Eagle-hook. Dodatkowe bezpieczeństwo zapewnia dwusegmentowy beczkowy zamek w każdej kieszeni, który umożliwia zamknięcie dysków na klucz.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Icy Dock
http://www.icydockpl.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »