Firma » Biznes

Transcom oficjalnie otworzył oddział w Elblągu

Transcom oficjalnie otworzył oddział w Elblągu
Zobacz więcej zdjęć »
Transcom, globalny lider oferujący usługi w zakresie obsługi klienta, oficjalnie otworzył swój nowy oddział w Elblągu.

Uroczysta część wydarzenia z udziałem Witolda Wróblewskiego, Prezydenta Miasta Elbląg oraz symboliczne przecięcie wstęgi odbyło się w Hotelu Elbląg. Następnie zaproszeni goście udali się na zwiedzanie biura Transcom, mieszczącego się przy ul. Grunwaldzkiej 2i.

Transcom Worldwide Poland działa na polskim rynku już od szesnastu lat. Posiada swoje oddziały w Olsztynie, Gdańsku i Białymstoku, a teraz wkracza do Elbląga.

„Bardzo się cieszę, że firma Transcom wybrała właśnie Elblag na kolejną lokalizację swojego oddziału. Nasze miasto jest otwarte na nowych inwestorów i nowoczesne usługi, do których należy sektor CRM. Mamy dogodne położenie, atrakcyjne tereny, nowoczesną infrastrukturę, uczelnie wyższe  – te czynniki z pewnością przyciągają inwestorów. Jako samorząd od lat tworzymy również dobry klimat dla biznesu. Jak widać te działania przynoszą pozytywne efekty. Każda nowa firma to miejsca pracy, a co za tym idzie dalszy rozwój gospodarczy miasta. Firmie Transcom życzę dalszego dynamicznego rozwoju, a pracownikom zadowolenia i wiele satysfakcji – mówi Witold Wróblewski, Prezydent Miasta Elbląg.

Firma Transcom świadczy usługi CRM dla polskich i zagranicznych korporacji z branży telekomunikacyjnej, finansowej, motoryzacyjnej, e-commerce czy windykacyjnej. Zatrudnia specjalistów do obsługi klienta przy projektach zarówno polskojęzycznych, jak i wielojęzykowych. Globalna marka chce nadal rozwijać swoją działalność w Polsce, widząc duży potencjał na tym rynku. Zwieńczeniem tych działań jest uroczyste otwarcie nowego oddziału w Elblągu

„Otwarcie nowego oddziału będzie miało pozytywny wpływ na dalszy, dynamiczny rozwój naszej firmy, a także na sam Elbląg, gdyż zaoferujemy nowe miejsca pracy w firmie o globalnych strukturach i planujemy ściśle współpracować z władzami miasta. Dzisiejszy dzień jest dla nas szczególny, otworzyliśmy już czwarty oddział w Polsce, w którym stworzymy doskonałe warunki pracy dla zatrudnionych osób. Chcemy, aby ten wysoki standard, który zapewniamy we wszystkich oddziałach, stał się wizytówką naszej firmy” – komentuje Grzegorz Baran, Client Service Manager i Członek Zarządu, Transcom.

Globalna marka przygotowała atrakcyjne warunki zatrudnienia dla osób, które chciałyby podjąć pracę w nowym oddziale w Elblągu. Poszukiwani są zarówno pracownicy z doświadczeniem, którzy chcieliby w przyszłości zarządzać projektami w firmie będącej liderem branży BPO/SSC w Polsce, jak i ci kandydaci, którzy dopiero rozpoczynają swoją karierę zawodową i chcą się rozwijać w międzynarodowej firmie. Transcom docenia utalentowanych pracowników i oferuje im przejrzystą ścieżkę awansu. W Elblągu firma poszukuje na początku ok. 75 pracowników. Globalna marka ponadto organizuje we wszystkich swoich oddziałach Dni Kandydata, w trakcie których potencjalni pracownicy mogą bliżej zapoznać się ze specyfiką pracy w Transcom.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Marta Lau

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »