Firma » Biznes

Transition Technologies podtrzymuje optymistyczne prognozy na rok 2017

Grupa Kapitałowa Transition Technologies (GK TT) – polski lider IT w obszarze energii, gazu i przemysłu podsumowuje wstępne wyniki pierwszego kwartału i podtrzymuje założenia przyjęte na ten rok.

Pomimo umiarkowanej koniunktury w krajowym segmencie IT, spółki Grupy Kapitałowej TT osiągnęły w Q1 sprzedaż na poziomie 60 mln PLN, a portfel zamówień (backlog) zwiększył się do ok 193 mln PLN. Pozwala to na utrzymanie prognozy wzrostu sprzedaży o 30% w porównaniu do poprzedniego roku. Grupa kontynuuje realizację kluczowych projektów w sektorze energetycznym i przemysłowym. Odnotowuje również dynamiczny wzrost sprzedaży usług outsourcingowych, a w szczególności usług zarządzanych (managed services) w segmencie informatycznym.

O rosnącym potencjalne i rozwoju świadczy otwarcie dwóch biur przez Transition Technologies Managed Services - spółkę wchodzącą w skład GK TT. Nowe oddziały zlokalizowane są w Kuala Lumpur (Malezja) oraz Krakowie.

Pod koniec kwietnia, kolejna spółka z Grupy – Transition Technologies PSC z sukcesem zaprezentowała swoje rozwiązania na największych targach przemysłowych Hannover Messe. O dobrej passie biznesowej, świadczy również wybór Transition Technologies (z najlepszą oceną) przez Centralny Ośrodek Informatyki, w największym tegorocznym przetargu na wynajem programistów dla sektora publicznego.  W dalszym stopniu, kluczowe dla dynamicznego rozwoju GK Transition Technologies jest unikatowe portfolio produktów oraz stabilne i długoterminowe kontrakty na usługi dla największych światowych korporacji.  Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Mondaypr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »