Rozrywka i wypoczynek » Turystyka

Travel 2010 - obchody roku Fryderyka Chopina!

Travel 2010 - obchody roku Fryderyka Chopina!
Zobacz więcej zdjęć »
Wakacje tuż, tuż dlatego lipcowy odcinek programu Travel 2010 będzie pełen letnich atrakcji. Pierwszą część programu jak zwykle wypełnią reportaże z miejsc, które warto wpisać na listę wakacyjnych pomysłów.

Zobaczymy jak Barbados świętuje zakończenie zbiorów trzciny cukrowej, i jak wygląda Londyn widziany z pokładu statku na Tamizie.

W drugiej części, poświęconej Polsce pojawi się Michał Borejko by zabrać nas do Wrocławia, miasta pozytywnej energii, który staje się coraz popularniejszym miejscem na weekendowy wypad wśród zagranicznych turystów. Jednak naszym motywem przewodnim będzie obchodzony w tym roku w Polsce Rok Fryderyka Chopina. Podczas naszej nieustającej podróży zwiedzimy miejsca związane z naszym najwybitniejszym kompozytorem: piękny dworek w Żelazowej Woli i nowoczesne muzeum w Warszawie. A na koniec wybierzemy się na koncert do Łazienek Królewskich. Te i inne atrakcje czekają na Was tylko w programie Travel 2010.

Otwórz się na świat i wyrusz z naszym prezenterem w niezapomnianą podróż po świecie!

Powtórka programu m. in.:

10 lipca o godzinie 17.00
19 lipca o godzinie 20.30
24 lipca o godzinie 10.30
28 lipca o godzinie 16.00
31 lipca o godzinie 07.00

Więcej informacji znajdziecie na stronie: www.travelchanneltv.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Shi events

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »