Technologie » Internet

Travel Channel uruchomił słoweńską stronę internetową

Travel Channel uruchomił słoweńską stronę internetową
Zobacz więcej zdjęć »
26 kwietnia 2010 r. Travel Channel - wiodący kanał podróżniczy w Europie, uruchomił słoweńską stronę internetową, którą można znaleźć pod domeną www.travelchanneltv.si. Internauci znajdą tam informacje o programach, prezenterach oraz konkursach.

W Polsce Travel Channel dociera do 5,4 mln abonentów takich operatorów kablowych i platform cyfrowych jak, m.in.: Cyfrowy Polsat, Vectra, Cyfra +,  Multimedia, Toya czy też Petrus.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Travel Channel obecny jest na polskim rynku od 1998 roku. Nadawany 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu w polskiej wersji językowej od 11 lat dostarcza swoim widzom inspiracji do poznawania nowych miejsc oraz wiedzy o ciekawych i nie odkrytych jeszcze zakątkach świata. 

Travel Channel jest dynamicznie rozwijającym się kanałem, dążącym do dostarczania najwyższej jakości programów. W trosce o swojego odbiorcę wprowadzamy do programingu coraz lepsze i ciekawsze serie.

Travel Channel to kanał ukierunkowany na polskiego widza. Program „Travel 2009” to polski program tworzony przez polską ekipę. Wraz z Michałem Borejko- reżyserem i prezenterem odkrywamy na nowo znane zakątki Polski oraz poznajemy miejsca dotąd nie odkryte przez turystę a warte zobaczenia - duże miasta i małe kurorty, parki narodowe, muzea i ośrodki SPA. Dużo zależy od pory roku. Zimą odwiedzamy ośrodki narciarskie, latem miejscowości nadmorskie i jeziora. Każdy miesiąc to nowa podróż, ukazująca na nowo interesujące zakątki, ludzi, tradycje i zabytkowe budowle.

TRAVEL CHANNEL

Travel Channel jest jednym z najbardziej znanych i rozpoznawalnych kanałów turystycznych i podróżniczych w Europie, Afryce i na Bliskim Wschodzie. Nadaje w 18 językach, w 117 krajach na świecie, przez 24 godziny na dobę. Dostarcza sygnał do ponad 700 operatorów kablowych i satelitarnych oraz IPTV. Travel Channel jest jednym z 10-ciu najchętniej oglądanych programów w Europie dostępnych na rynku kanałów tematycznych wg standardowych badań przeprowadzonych przez European Media i Marketing ( EMS). To niezależna firma, nastawiona na posiadanie programów związanych głównie z podróżowaniem. Kanał ukierunkowany jest na tworzenie programingu w taki sposób aby edukował, dostarczał niezbędnych informacji oraz zaspakajał i szanował gusta swoich odbiorców.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Shi events

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »