Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Trwa odliczanie do startu Misji Kosmos w Atrium Biała!

Trwa odliczanie do startu Misji Kosmos w Atrium Biała!

Jak wygląda nasza Galaktyka? Z jakimi planetami sąsiaduje Ziemia? Czy trudno jest chodzić po Księżycu? No i co ciekawego znajduje się w przestworzach? Do wspólnego odkrywania tajemnic kosmosu zaprasza Atrium Biała! Z okazji Święta Dzieci, od 31 maja do 8 czerwca, białostockie centrum zaplanowało dla odkrywców i  poszukiwaczy przygód Misję Kosmos! Na małych gości czeka wyjątkowa, kilkudniowa misja z ciekawymi kosmicznymi aktywnościami, kreatywnymi warsztatami i pamiątkowymi dyplomami!

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

 

Jak przystało na Dzień Dziecka, w Atrium Biała nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych, zwłaszcza dla prawdziwych fanów kosmosu. Szykuje się naprawdę wystrzałowa impreza. Będzie astralnie, zabawnie, ciekawie i twórczo. Przez osiem dni na najmłodszych czekają odlotowe aktywności! Podczas nich żądni przygód odkrywcy będą mieli okazję wyruszyć w ekscytującą podróż kosmiczną, pełną atrakcji i edukacyjnych doświadczeń.

 

Fascynujące tajemnice kosmosu odsłonią przed nimi stanowiska wyposażone w ścianki edukacyjne z Układem Słonecznym i z ciekawostkami o Księżycu i znanych astronautach. Uczestnicy będą mogli wziąć udział w ocalaniu spadających gwiazd, a także, dzięki interaktywnemu stanowisku edukacyjnemu - w zabawie poznawania nowych gwiazdozbiorów, na którym dowiedzą się ciekawostek o gwiezdnych konstelacjach i będą mogli ułożyć swój ulubiony gwiazdozbiór. Chętni spróbują też swoich sił w wystrzeliwaniu rakiety kosmicznej! Na miejscu będzie można nie tylko wystrzelić w galaktyczną przestrzeń super dynamiczną, piankową rakietę, ale również sprawdzić swoją trafność w rzucie do celu w okno rakiety.

 

Trudno byłoby wyobrazić sobie naszą międzyplanetarną misję bez możliwości dotykania kosmicznego pyłu! Dlatego też uczestnicy Misji Kosmos będą mogli wspólnie bawić się kosmicznym pyłem w postaci brokatowych slime’ów w najróżniejszych kolorach oraz zabrać jego część ze sobą do domu. Do dyspozycji gości będą probówki, łyżki i miarki. Na małych gości czeka również spacer po stacji kosmicznej. Każdy będzie mógł poczuć się astronautą i za sprawą okularów VR odbyć wirtualny spacer po Księżycu, a także zaliczyć lot rakietą kosmiczną na multimedialnym stanowisku. Wystarczy zerknąć w okno rakiety, aby zobaczyć Ziemię z kosmosu!

 

Chętni będą mogli wziąć udział w kreatywnych warsztatach astronomicznych, podczas których stworzą kosmiczne prace plastyczne – trójwymiarowe gwiazdozbiory, kolorowe planety i kartonowe rakiety. Dzielni odkrywcy otrzymają pamiątkowe dyplomy.

 

Dodatkową atrakcją wydarzenia będzie strefa Łowcy Gwiazd dla członków programu #maszokazje. Dla jego użytkowników, po aktywowaniu kuponu, dostępna będzie specjalna strefa Bubble Tent w postaci kuli wypełnionej balonami (znajdująca się przy sklepie Media Markt). Uczestnicy Misji Kosmos będą mogli wejść do niej na 3 minuty i zostać kosmicznym łowcą gwiazd. Wśród wirujących balonów znajdują się także te w kształcie gwiazd. Za złapanie srebrnej gwiazdy, każde dziecko otrzyma wyjątkowy dyplom.

 

Misja Kosmos rozlokowana będzie w trzech strefach na terenie Atrium Biała: na Rotundzie przy perfumerii Sephora, na małej Rotundzie przy sklepie Media Markt oraz w pasażu przy salonie Reserved. Wydarzenie potrwa 8 dni, w okresie od 31 maja do 8 czerwca (z pominięciem niedzieli, 2 czerwca), codziennie w godz. 12.00-18.00. Udział w Misji Kosmos jest bezpłatny.

 

  Więcej informacji na stronie www.atrium-biala.pl oraz na profilu Fb: https://www.facebook.com/AtriumBialaRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

MonikaG.

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »