Firma » Biznes

Trzecie wykłady Prologis i DHL w Wyższej Szkole Logistyki

Trzecie wykłady Prologis i DHL w Wyższej Szkole Logistyki
Zobacz więcej zdjęć »
Ponad 400 studentów wzięło udział w wykładach ProLogis poświęconych idealnej współpracy pomiędzy logistykiem a deweloperem powierzchni magazynowych, które odbyły się 17 maja w Wyższej Szkole Logistyki w Poznaniu.

Prelekcję poprowadzili: Kris Pauwels, Vice President Development & Account Management ProLogis w Polsce oraz Kevin Sey - Senior Development Manager DHL Real Estate EMEA.

Było to już trzecie spotkanie przygotowane i opracowane przez specjalistów z firmy ProLogis w ramach cyklu corocznych spotkań i warsztatów LogMeeting – Spotkania i warsztaty w Wyższej Szkole Logistyki. W wykładach udział wzięli studenci Wyższej Szkoły Logistyki oraz uczniowie klas logistycznych szkół średnich. Uczestnicy spotkania otrzymali certyfikaty potwierdzające uczestnictwo w wykładzie.

 

Uczestnicy spotkania mieli możliwość poznania specyfiki zagadnień dotyczących wielowymiarowego współdziałania partnerów w zakresie projektowania i budowy obiektu magazynowego. Na konkretnych przykładach Kris Pauwels z ProLogis i Kevin Sey z DHL wyjaśnili jak powinno budować się wieloletnią i owocną współpracę pomiędzy deweloperem a strategicznym klientem oraz jak ważny w procesie budowania magazynu i relacji z partnerami jest element „homo-logisticus”. Prelegenci wyjaśnili w jaki sposób deweloper może sprostać wymaganiom światowego lidera oferującego kompleksowe rozwiązania logistyczne. Podjęli również próbę oceny zmieniających się potrzeb klientów, a tym samym wymagań wobec nowoczesnych magazynów na przestrzeni ostatnich lat.

 

„Chcielibyśmy bardzo podziękować za zaproszenia do udziału w tym wyjątkowym przedsięwzięciu” – powiedział Kevin Sey, Senior Development Manager DHL Real Estate EMEA.  „Udział w takiej prelekcji adresowanej dla młodych adeptów sztuki zwanej logistyką to dla mnie prawdziwa przyjemność i nie ukrywam wyzwanie.”

 

„To fantastyczna przygoda występować przed tak chłonnym wiedzy, a zarazem wymagającym  audytorium” - powiedział Kris Pauwels, Vice President Development & Account Management ProLogis w Polsce. Studenci Wyższej Szkoły Logistyki to młodzi i ambitni ludzie, przyszli specjaliści rynku. Pozycja lidera w branży zobowiązuje nas do dzielenia się z nimi swoją wiedzą i doświadczeniem.”

 

www.prologisnajlepszym.pl.

 

 

O ProLogis

ProLogis jest wiodącym globalnym dostawcą obiektów dystrybucyjnych, dysponującym budynkami o powierzchni ponad 40 milionów metrów kwadratowych. Firma wynajmuje powierzchnie ponad 3 800 klientom, wśród których
są przedsiębiorstwa produkcyjne, firmy prowadzące handel detaliczny, firmy transportowe, zewnętrzni dostawcy usług logistycznych oraz inne przedsiębiorstwa prowadzące działalność dystrybucyjną na dużą skalę. Więcej informacji o firmie:
http://www.prologis.com.

 

Śledź ProLogis na Twitterze: http://twitter.com/ProLogis

 

 

 

O Wyższej Szkole Logistyki

Pierwsza w Polsce uczelnia logistyczna. Założona w 2001 roku przez Centrum Edukacji Logistycznej (z inicjatywy Instytutu Logistyki i Magazynowania), to dzisiaj krajowy lider w dziedzinie kształcenia logistycznego na poziomie studiów wyższych. Odpowiedni poziom edukacji w WSL, gwarantuje przede wszystkim kadra dydaktyczna o najlepszych kwalifikacjach, a także nowatorski program studiów, rozwijający się zgodnie z potrzebami rynku. WSL prowadzi edukację na studiach licencjackich, inżynierskich, magisterskich i podyplomowych. W swojej ofercie dydaktycznej oferuje trzy kierunki: Logistyka, Ekonomia i Zarządzanie oraz kilkanaście specjalności.

Wyższa Szkoła Logistyki jest uczelnią, która nie tylko kształci w poszukiwanym na rynku pracy zawodzie, ale także zapewnia wszechstronny rozwój swoim studentom. I to jest dziś klucz do sukcesu. Więcej informacji na stronie: http://www.wsl.com.pl

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

kmatysik

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »