Gospodarka » Przemysł

Trzy najważniejsze rozwiązania firmy Schneider Electric, nagrodzone w konkursie IF Design Award 2017

• Rozwiązania Easergy T300, Resi9 i Avatar On, są w pełni zgodne z priorytetami konstrukcyjnymi Schneider Electric, w zakresie niezawodności, łatwości obsługi i pomysłowości.

Rozwiązania Easergy T300 i Resi9 DB60 wyróżniono w kategorii „Przemysł / Rzemiosło”. Produkt Avatar On został zgłoszony w kategorii „Instalacje wewnętrzne / Przełączniki”. Rozwiązania, które zostały wprowadzone na rynek w 2016 roku, są w pełni zgodne z najbardziej surowymi standardami Schneider Electric, dotyczącymi niezawodności, łatwości obsługi i pomysłowości produktów.

Easergy T300 to elastyczne kompaktowe rozwiązanie do kontroli i monitoringu systemów dystrybucji energii elektrycznej. Rozwiązanie wyposażone jest w najnowsze technologie komunikacyjne i automatyzacji dystrybucji. Stanowi ono fundament architektury Ecostruxure Grid umożliwiającej wprowadzanie urządzeń Internetu rzeczy (IoT) oraz wspierającej transformację cyfrową u operatorów sieci elektroenergetycznej.

DB60 to wyłącznik różnicowoprądowy wchodzący w skład serii Resi9, obejmującej urządzenia zabezpieczające domowy sprzęt elektryczny. Jest to urządzenie montowane między siecią dystrybucyjną a domową tablicą rozdzielczą. Produkt ten jest zgodny z najnowszymi stosownymi normami.

Przełącznik Avatar On został zaprojektowany wyłącznie na potrzeby rynku chińskiego. Produkty z nowej serii można łatwo dostosować do każdego wystroju wnętrz, dzięki szerokiemu wyborowi wymiennych frontów — plastikowych, drewnianych, metalowych, marmurowych oraz skórzanych, a także projektowanych i drukowanych przez klienta.

„Jesteśmy dumni z wyróżnienia w konkursie IF Design naszym trzech najbardziej zaawansowanych rozwiązań. Są one efektem wysiłków wielu osób. To wyróżnienie jest ukoronowaniem prac zespołów projektowych i inżynierskich, które stale współpracują ze sobą nad osiąganiem doskonałości” - mówi Anna Szymczyk, PR & Marketing Manager w firmie Schneider Electric.

 

Informacje o produkcie Easergy T300

·         Easergy T300 to wynik 4 lat prac nad rozwojem i wprowadzeniem  innowacyjnych rozwiązań.

·         Niewielka modułowa konstrukcja upraszcza instalację, uruchomienie i konserwację, dzięki zaawansowanym funkcjom wykorzystywanym we wdrożeniach sieci inteligentnych.

·         Rozwiązanie Easergy T300 jest stosowane do wykrywania awarii, a następnie zarządzania nimi w obrębie sieci elektrycznej (podstacji niskiego i średniego napięcia) w publicznych sieciach dystrybucyjnych.

·         W 2016 roku rozwiązanie wprowadzono na rynki europejski, azjatycki i amerykański.

Więcej informacji można znaleźć na naszej stronie internetowej

Informacje o produkcie Resi9 DB60

·         DB60 to rezultat pięcioletnich prac nad rozwojem  tego produktu.

·         Jest to wyłącznik różnicowoprądowy, wchodzący w skład serii Resi9, która obejmuje urządzenia zabezpieczające domowy sprzęt elektryczny.

·         Montowany jest między siecią dystrybucyjną a domową tablicą rozdzielczą.

·         Produkt ten jest zgodny z najnowszymi stosownymi normami.

·         Wyróżniają go łatwość instalacji i konserwacji oraz bezpieczeństwo.

·         Listwa blokująca zapewnia personelowi technicznemu bezpieczeństwo na terenie obiektu.

·         Produkt jest dostępny w sprzedaży od końca roku 2016 — głównie na terenie Francji i Portugalii.

Więcej informacji można znaleźć na naszej stronie internetowej

 

Informacje o produkcie Avatar On

·         Pasuje do każdego wystroju wnętrz, dzięki dużemu wyborowi wymiennych frontów, które użytkownik może dowolnie dostosowywać do swoich upodobań.

·         Został on również wyposażony w wieszak na klucze i uchwyt na telefon komórkowy.

·         Przełącznik Avatar On został zaprojektowany na potrzeby i wyprodukowany wyłącznie na rynku chińskim.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Mondaypr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »