Rozrywka i wypoczynek » Sport

Turniej klubowy squasha w nowym Centrum na Plewiskach

Turniej klubowy squasha w nowym Centrum na Plewiskach
Zobacz więcej zdjęć »
Centrum Konferencyjno-Rekreacyjne Rezon w Plewiskach przy ul. Kolejowej organizuje Turniej Klubowy Squasha kategorii C pod egidą Polskiej Federacji Squasha. Impreza zostanie rozegrana w piątek, 17 stycznia od godziny 18.00 tylko w Kategorii OPEN.

- Turniej kategorii C jest daje możliwość zagrania wszystkim graczom od początkujących po tych ze szczytu rankingu. Jednak uczestniczą w nich przede wszystkim zawodnicy z dalszych miejsc rankingowych czy też nawet ci, którzy chcą spróbować swoich sił po raz pierwszy na arenie ogólnopolskiej. W tej rywalizacji jest im łatwiej zająć wysoką lokatę, nawet stanąć na podium niż w kategorii B czy A, gdzie czasami jest to niemożliwe - mówi Łukasz Skrzypczak organizator turnieju.
Zgłoszenia przyjmowane będą do czwartku 16.01.2014r. do godziny 12.00 na adres recepcja@rezon-poznan.pl, bezpośrednio w recepcji klubu lub pod numerem telefonu 783 823 283. Listy wraz z pozycją rankingową będą udostępniane na bieżąco na stronie Centrum – www.rezon-poznan.pl.
Opłata za turniej: 50 zł (w tym 10 zł opłaty na PFS). W Centrum honorowane są karty Fit Profit oraz OK System (-15 zł od wpisowego). Dla zwycięzców turnieju przewidziane są medale oraz nagrody rzeczowe. Wszyscy uczestnicy otrzymają pakiet startowy, w którego skład wchodzi: napój izotoniczny i ciepły posiłek.
- Mimo, że ruszyliśmy jako Centrum w listopadzie, jest to już nasz trzeci turniej. Pierwszy pod nazwą Rezon Squash Open został rozegrany, jako turniej kategorii B pod auspicjami PFS. Uczestnicy grali w kilku kategoriach. Zawody skupiły na stracie zawodników z czołowych miejsc rankingowych Polskiej Federacji Squasha. Zorganizowaliśmy także w grudniu turniej wewnętrzny, klubowy. Mamy nadzieję, że styczniowa impreza zgromadzi także nie tylko zawodników, ale i kibiców squasha. Przy okazji można bowiem skorzystać ze ścianki wspinaczkowej, najmłodsi mogą świetnie bawić się na placu zabaw, a smakosze kawy polubią naszą małą czarną – mówi właściciel Centrum, Marek Frankiewicz.
Szczegóły o turnieju na stronie www.rezon-poznan.pl i na profilu FB.
Kontakt dla mediów: Juliusz Podolski, kom. 602 601 830Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

express

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »