Rozrywka i wypoczynek » Sport

Turniej tańca ulicznego FG CHAMP 2021 w NoVa Park

Turniej tańca ulicznego FG CHAMP 2021 w NoVa Park
Zobacz więcej zdjęć »
W sobotę 4 grudnia w godz. 10.00-16.00 w NoVa Park odbędzie turniej tańca ulicznego. Młodzi Gorzowianie zaprezentują się w 2 kategoriach tanecznych – hip hop oraz break dance. Organizatorem wydarzenia jest Studio Tańca Parkieciarnia.

To będzie prawdziwe święto tańca w wykonaniu najmłodszych tancerzy z Gorzowa! W sobotę 4 grudnia w godzinach 10.00-16.00 zmierzą się w tanecznej bitwie w dwóch kategoriach – break dance (do 10 lat oraz 11 lat i powyżej) oraz hip hop (do 12 lat). Można śmiało zaryzykować stwierdzenie, że wygrany będzie najlepszy w swoim stylu tanecznym i w swojej kategorii wiekowej w całym Gorzowie! Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymają upominki, a na zwycięzców czekają nagrody pieniężne.

„Po raz kolejny turniej tańca ulicznego FG CHAMP zawita do NoVa Park! W tę sobotę młodzi mieszkańcy Gorzowa staną do rywalizacji na najlepsze układy hip hop oraz break dance. Zapraszamy wszystkich do wspólnego kibicowania! Oglądajcie zmagania zawodników, a dowiecie się, kto stanie na zwycięskim podium– mówi Anna Krajczyńska, starszy specjalista ds. marketingu NoVa Park.

Turniej odbędzie się na poziomie 0, obok sklepu Orsay. Szczegółowy harmonogram turnieju tańca jest dostępny u organizatora.

Wydarzenie odbywa się przy zachowaniu najwyższych środków bezpieczeństwa. Więcej informacji na temat rozwiązań stosowanych w NoVa Park znajduje się na stronie internetowej https://nova-park.pl/wydarzenia/zakupy-naprawde-bezpieczne/.

Informacje o firmie:

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w regionie, którego uroczyste otwarcie nastąpiło 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket SPAR oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym unikalne na rynku lokalnym marki takie jak: Stradivarius, Bershka, Pull&Bear, Cropp, House, Reserved Kids, C&A, Medicine, Home&You, Duka, Homla, Super-Pharm, Sephora, Smyk, Intersport, 4F, Adidas, Reebok, New Balance, Puma, Sizeer, 50 Style, W.KRUK, SunLoox czy North Fish. Do dyspozycji Klientów jest również klub fitness Fabryka Formy.

www.nova-park.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »