Technologie » Internet

Twoja moda online

Twoja moda online
Zobacz więcej zdjęć »
Często, podczas poszukiwań interesujących nas treści z dziedziny mody, jesteśmy zmuszeni przejrzeć sporą ilość różnych stron internetowych.

Dzieje się tak dlatego, że większość serwisów specjalizuje się w jednej kategorii dotyczącej mody – makijażu, propozycjach zestawów ubrań czy pracy projektantów.

W przeciwieństwie do nich moda-online.pl jest wszechstronnym portalem zawierającym wartościowe treści ze świata mody.  Na stronach portalu zgromadzono sporo  informacji dotyczących doboru i kompletowania ubrań, poprawnego wykonywania makijażu, życia i twórczości projektantów, pracy modelek i historii mody.

Portal został stworzony także z myślą o osobach dbających o wygląd zewnętrzny i starannie dobierających kreacje i dodatki. Jest wyjątkowym miejscem w internetowej przestrzeni, a jego plusem jest wszechstronność i otwartość na pełny zakres słowa moda.

Moda-online.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (1)

  • avatar
    KrisKros 2011-02-03 12:12:44

    Zaraz tam zaglądam i osobiście sie o tym przekonam.


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »