Dom » Budownictwo

Tysiące złotych dla mistrzów bruku

Tysiące złotych dla mistrzów bruku
Zobacz więcej zdjęć »
Piękne ścieżki ogrodowe, podjazdy, schody, murki teraz mogą nie tylko być powodem do dumy, ale też zarobić dodatkowe pieniądze! 20 sierpnia ruszył program Libetu, w którym osiem nagród po 1000 zł zostało przeznaczonych dla utalentowanych projektantów nawierzchni, kolejne osiem dla zdolnych brukarzy.

Udany projekt ogrodu uwzględnia zarówno dobór i rozmieszczenie roślin, elementów małej architektury oraz układ i sposób ułożenia nawierzchni. Zwłaszcza istotny jest ostatni element, który jest przysłowiową kropką na i. Nie tylko dopełnia całość projektu i dodaje mu urody, ale potrafi też skutecznie zamaskować niedoskonałości w wyglądzie naszego domu czy ogrodu lub odwrócić od nich uwagę. Warunkiem sukcesu jest jednak profesjonalne wykonanie nawierzchni, które zagwarantuje nie tylko właściwą estetykę, ale również jej długoletnią i bezproblemową eksploatację. Dlatego czołowy producent kostki brukowej Premium w Polsce postanowił uruchomić program promujący profesjonalistów, którzy dobrze rozumieją specyfikę tego materiału i potrafią z nim pracować.

Program Libetu kierowany jest do przedsiębiorców, czyli osób i firm zajmujących się projektowaniem i wykonywaniem nawierzchni dekoracyjnych i dotyczy realizacji wykonanych z kostek, płyt i innych elementów brukarskich Libetu. Zgłoszenia można przesyłać do 15 listopada 2012 r. na adres promocja@libet.pl Projektanci powinni oprócz planów dołączyć zdjęcia wykonania oraz podać nazwę firmy, która projekt zrealizowała. Brukarze, którzy chcieliby pochwalić swoim dziełem, wystarczy, że prześlą zdjęcia gotowej nawierzchni.

Więcej szczegółów można znaleźć na stronie www.libet.pl, gdzie znajduje się również regulamin programu. O ulotki należy zaś pytać w Autoryzowanych Punktach Sprzedaży Libetu.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

nota bene

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »