Firma » Biznes

Uczciwość przede wszystkim

Uczciwość przede wszystkim
Zobacz więcej zdjęć »
Uczciwość w relacjach z kontrahentami, pracownikami i społecznością lokalną to jedna z głównych zasad prowadzenia rzetelnej działalności gospodarczej. Firmy, które kierują się nimi kierują w swojej pracy właśnie otrzymały Certyfikaty „Przedsiębiorstwa Fair Play”. Wśród nich jest też Libet.

- Jest to dla nas ogromne wyróżnienie - mówi Robert Napierała, Prezes Zarządu Libet - Świadczy o tym, że nasze starania o to, aby zawsze i w każdej sytuacji postępować fair, zarówno w stosunku do naszych klientów, pracowników, jak i współpracujących z nami organizacji, zostały dostrzeżone. To z pewnością stwarza dobry klimat w relacjach biznesowych i w stosunkach z najbliższym otoczeniem oraz buduje zaufanie do naszego przedsiębiorstwa.

Do tegorocznej XIII edycji programu „Przedsiębiorstwo Fair Play", zgłosiło się ponad 650 firm z całej Polski. Przedsięwzięcie to promuje przede wszystkim szeroko pojętą etykę zarządzania przedsiębiorstwem. Pokazuje, że biznes i etyka mogą iść w parze. Jak podkreślają organizatorzy, laureaci postępują rzetelnie w stosunku do swoich klientów, nie mają zaległości w regulowaniu zobowiązań wobec kontrahentów i Skarbu Państwa. Reklamują się uczciwie, nie dyskredytując konkurencji, natomiast swoim pracownikom stwarzają warunki sprzyjające efektywnej pracy. Wspierają również inicjatywy edukacyjne, kulturalne i sportowe, a ich działalność jest przyjazna dla środowiska naturalnego.

Organizatorem przedsięwzięcia jest Fundacja „Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym" oraz Krajowa Izba Gospodarcza. Uroczyste wręczenie tegorocznych nagród odbyło się 17 grudnia w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, podczas Gali "Przedsiębiorstw i Gmin Fair Play" 2010.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

nota bene

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »