Firma » Biznes

Udany debiut Awilux Polska na targach BUDMA

Udany debiut Awilux Polska na targach BUDMA
Zobacz więcej zdjęć »
W dniach 7 – 10.02.2017 w pawilonach Międzynarodowych Targów Poznańskich odbyły się Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA. Podczas czterech targowych dni na targach wystawiło się ponad 800 firm.

BUDMA to jedna z największych dorocznych imprez branży budowlanej, która od lat cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem odwiedzających. Oferta targów skierowana jest do architektów, fachowców budowlanych, a także inwestorów i handlowców. Tegoroczny program wydarzeń, jak co roku obejmował liczne konferencje, seminaria, prezentacje oraz spotkania, na których wygłoszona ponad 100 prelekcji.

 

Do grona licznych wystawców, po raz pierwszy w historii targów dołączyła firma Awilux, której stoisko znajdowało się w pawilonie nr 5 na stanowisku 71. Na stoisku eksperci Awilux prezentowali kompleksowe rozwiązania okienno-drzwiowe oparte głównie na systemach niemieckiej firmy Schüco. Odwiedzający targi byli szczególnie zainteresowani prezentowanymi systemami okiennymi -  Schüco AWS 90.SI, Schüco SI 82 Rondo oraz Schüco Living MD wraz z żaluzjami fasadowymi oraz moskitierami. Targowi goście mogli się również zapoznać z ofertą drzwi przesuwnych - Schüco ASS 70.HI oraz Schüco HS SI 82 Thermoslide. Jeżeli chodzi o drzwi wejściowe – na stoisku zaprezentowano rozwiązanie Schüco ADS 75 Simplysmart. Obok wymienionych produktów zwiedzający mieli również możliwość zapoznania się z systemem okienno-drzwiowym Aliplast Star.

 

Jak mówi Marek Sprengel, Prezes Zarządu Awilux Polska: „Jesteśmy niezwykle zadowoleni z udziału w targach BUDMA. Nasze stoisko odwiedziło wielu obecnych oraz przyszłych partnerów biznesowych. Uczestnictwo w tak prestiżowym wydarzeniu jest zawsze jest dobrą okazją do promocji marki oraz zaprezentowania naszych rozwiązań potencjalnym klientom. Dodatkowo nawiązaliśmy kontakt z przedstawicielami mediów, którzy licznie przybyli na nasze stoisko.”

 

Targi BUDMA jak co roku odwiedziło wielu gości z Polski oraz zagranicy, na których spore wrażenie zrobiła premierowa ekspozycja firmy Awilux. Po tak udanym debiucie możemy być pewni, że obecność firmy Awilux na targach stanie się coroczną tradycją.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

GutPR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Dziś:
Dolomiti Paganella Bike – www.dolomitipaganellabike.com/en
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »