Technologie » Internet

Uproszczona reklama w Google coraz popularniejsza

Uproszczona reklama w Google coraz popularniejsza
Zobacz więcej zdjęć »
W ciągu zaledwie 3 miesięcy w ADmanago, uproszczonym systemie do reklamy w Google, zarejestrowało się prawie 600 polskich firm.

ADmanago to system kierowany do małych firm, który publikuje reklamę w wyszukiwarce Google bez konieczności posiadania konta w Google Adwords i automatycznie obniża koszty reklamy.

75 % użytkowników ADmanago (www.admanago.pl) korzysta z najprostszej wersji systemu, która umożliwia publikację jednego boksu reklamowego, dodanie maksymalnie 5 słów kluczowych i określa region geograficzny gdzie reklama ma się wyświetlać.

- Stworzyliśmy ADmanago bo widzimy jak wiele firm chciałoby się reklamować w Google ale nie stać ich na agencję interaktywną, ani nie mają czasu na uczenie się systemu Google Adwords. - mówi Agnieszka Tarkowska, Kierownik Projektu ADmanago. - Problem dużego skomplikowania systemu Google Adwords był wielokrotnie zauważany również przez samych przedstawicieli firmy Google. My spróbowaliśmy go rozwiązać tworząc system który nie wymaga doktoryzowania się z Adwords i sam oszczędza pieniądze reklamodawcy.

System ADmanago sam dba o to aby użytkownik płacił najniższe z możliwych stawek za kliknięcie i obniża koszty reklamy średnio o 50% w stosunku do kampanii realizowanych w systemie Adwords. Oprócz tego użytkownicy korzystają z kreatora reklam i sugestii najlepszych słów kluczowych.

Z systemu korzystają firmy, które nigdy wcześniej nie reklamowały się w Google. - ADmanago to szybki i łatwy sposób na reklamę firmy w Internecie. Ze względu na niewielkie koszty dostępny dla mniejszych firm. ADmanago nie wymaga dużego budżetu reklamowego ani też dużego nakładu czasu. Bardzo istotną sprawą jest także łatwy kontakt i bardzo szybka i sprawna obsługa klienta, co pozwala na zaoszczędzenie cennego czasu. - mówi użytkownik ADmanago, Dariusz Waluś, Centrum KB (www.centrumkb.pl).

Więcej informacji: www.admanago.pl,

O ADmanago - ADmanago (www.admanago.pl) to system zaprojektowany przez firmę Benhauer (www.benhauer.pl). System zbudowany został w oparciu o API Google Adwords.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

katal

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »