Technologie » Komputery

Urszula Fijałkowska nowym Dyrektorem Sprzedaży w Schneider Ele

Urszula Fijałkowska nowym Dyrektorem Sprzedaży w Schneider Ele
Zobacz więcej zdjęć »
Urszula Fijałkowska od września pełni funkcję Dyrektora Sprzedaży dla sektora Home & Business Networks w polskim oddziale Schneider Electric. Zastąpiła na tym stanowisku Dariusza Koseskiego, obecnego Wiceprezesa Schneider Electric.

Od listopada 2001 do lipca 2012 roku związana była z firmą ACCO Polska Sp. z o.o., gdzie kolejno obejmowała stanowiska:  Key Account Managera, National Key Managera, Account Managera Kensington, Sales Managera Kensington Poland. Przez ostatnie dwa i pół roku pełniła funkcję Sales Managera Eastern Europe Computer Channel.

Podczas współpracy z firmą ACCO Polska Sp. z o.o jej głównym zadaniem był rozwój marki Kensington w Polsce i regionie. Współpracowała z największymi dystrybutorami IT.

Ukończyła podyplomowe studia Master of Business Administration (MBA) w Wielkopolskiej Szkole Biznesu przy Akademii Ekonomicznej w Poznaniu.

W Schneider Electric będzie pełnić funkcję Dyrektora Sprzedaży dla sektora Home & Business Networks, a do jej zadań należeć będzie między innymi współpraca z dystrybucją IT oraz rozwój sieci partnerskiej. Będzie także odpowiedzialna za walkę z szarym kanałem, który staje się coraz większym problemem dotyczącym  branży IT nie tylko na polskim rynku, ale również w całej Europie. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Mondaypr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
Warsztaty online „Technologie medyczne w modelach zintegrowanej opieki zdrowotnej”
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »