Technologie » Internet

Użyteczna Strona akredytowana przez IAB

Program Certyfikujący „Użyteczna Strona”, w którym agencja Bluerank jest partnerem, zyskał wsparcie Interactive Advertising Bureau Polska.

Zarząd Związku Pracodawców Branży Internetowej - IAB Polska docenił rolę Programu Certyfikującego Użyteczna Strona i zdecydował go wesprzeć poprzez oficjalną akredytację. Jest ona wyrazem ścisłej współpracy w zakresie tworzenia standardów branży internetowej w Polsce, jak i edukacji rynku w obszarze użyteczności.

Program Użyteczna Strona jest inicjatywą skierowaną do firm, przedsiębiorstw i instytucji publicznych pragnących poprawić użyteczność własnych serwisów internetowych. Umożliwia on weryfikację zakresu trudności i problemów, z jakimi spotykają się ich użytkownicy. Określenie poziomu funkcjonalności, bezpieczeństwa oraz jakości witryn pozwala na spełnienie oczekiwań internautów tak, aby strona była oceniana przez nich jak najwyżej i realizowała swoje cele biznesowe jak najefektywniej.

Agencja Bluerank w ramach projektu certyfikacji stron WWW przygotowuje audyty SEO, badając przyjazność serwisów względem wyszukiwarek internetowych oraz ich widoczność w naturalnych wynikach wyszukiwania.

„Dobrze skonstruowany witryna to dziś nie tylko wymóg światowych standardów online, ale także istotny czynnik przewagi konkurencyjnej, bo wpływa bezpośrednio na wzrost wskaźników sprzedażowych. Dlatego między innymi inwestowanie w badania nad użytecznością są tak istotne nawet (a może zwłaszcza) w dobie kryzysu gospodarczego..." przekonują organizatorzy Programu Użyteczna Strona... pod czym Bluerank, jako agencja search engine marketing, się podpisuje.

Organizatorem Programu Użyteczna Strona jest Fundacja Obserwatorium Zarządzania. Partnerami Certyfikatu, obok Bluerank, są między innymi: Eyetracking, Gemius, SARE, UseLab, SARE.

Bluerankhttp://bluerank.pl

IAB Polska
http://www.iabpolska.pl

Program Certyfikujący Użyteczna Strona
http://www.uzytecznastrona.pl

Fundacja Obserwatorium Zarządzania
http://www.obserwatorium.pl

Więcej informacji

Agnieszka.Chaber@obserwatorium.pl (tel. 022 314 14 64)
Bluerank Sp z o.o. - agencja search engine marketing. Partner czołowych polskich agencji interaktywnych i domów mediowych, specjalizujący się w marketingu wyszukiwarek internetowych w Polsce i na świecie. Realizator międzynarodowych projektów z zakresu search engine optimization, a także kampanii SEM na rynku polskim. Członek Interactive Advertising Bureau, międzynarodowego stowarzyszenia zrzeszającego firmy, które wypracowują standardy biznesowego i reklamowego wykorzystania Internetu, oraz SEMPO - światowej organizacji firm i specjalistów związanych z search engine marketing. Certyfikowany konsultant Google w zakresie Google Adwords (Google Adwords Qualified Company.) oraz Google Analytics (Google Analytics Authorized Consultant).Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Bluerank - agencja search engine marketing
http://bluerank.blogspot.com

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »