Dom » Wnętrza

Viega Eco Plus: jeden stelaż podtynkowy do wszystkich toalet myjących

Viega Eco Plus: jeden stelaż podtynkowy do wszystkich toalet myjących
Zobacz więcej zdjęć »
Do nowego stelaża Viega Eco Plus można podłączać różne toalety i deski myjące dostępne na rynku. Przyłącza są zasłonięte zdejmowaną szklaną płytką. Dzięki temu odpowiednią miskę lub deskę bez problemu zainstalujemy w dowolnym momencie.

Montaż toalety myjącej w późniejszym etapie wykańczania łazienki bywa bardzo skomplikowany, jeśli na początku nie zainstalowano systemu podtynkowego z odpowiednimi przyłączami fabrycznymi.  Podłączenia te jednak często znacznie się różnią w zależności od modelu i producenta.

Stelaż Viega Eco Plus do toalet myjących to odpowiedź firmy z Attendorn na dużą różnorodność toalet myjących, które pojawiły się w ostatnich latach na rynku. Instalator może teraz wykonać całą zabudowę podtynkową w łazience wraz z płytkami, niezależnie od tego, na jaki model miski i od jakiego producenta zdecyduje się klient. Dopiero kiedy wybierze on konkretną toaletę lub deskę myjącą, stelaż zostanie przygotowany do odpowiedniego wyposażenia. Jest to korzystne rozwiązanie dla wszystkich potencjalnych nabywców, ponieważ dzięki nowemu stelażowi Viega Eco Plus w dowolnym momencie można w miejsce zwykłej miski ustępowej zamontować wersję myjącą.

 

Przyłącza ukryte za szklaną płytką

Nowy stelaż Viega Eco Plus do toalet myjących został fabrycznie przystosowany do podłączenia wody i zasilania elektrycznego. Przyłącza ukryte są za elegancką szklaną płytką, która jest dostępna w trzech wersjach pasujących do dostępnych na rynku toalet i desek myjących popularnych producentów. Instalator łatwo zdejmie szklaną osłonę podczas późniejszych prac montażowych. Miskę ustępową można zamontować na pięciu różnych wysokościach od 310 mm do 390 mm.


Bogaty asortyment Viega Eco Plus

Nowy stelaż do toalet myjących Viega Eco Plus, jak wszystkie modele z tej serii jest od razu gotowy do instalacji. Samonośne stelaże oparte na malowanych proszkowo stalowych ramach charakteryzuje nie tylko wysoka stabilność, lecz również niezwykła łatwość montażu. Zapewnia to regulowany zestaw mocujący i zintegrowana pomoc nastawcza.

 

Szeroka oferta Viega Eco Plus obejmuje różnorodne stelaże do WC, pisuarów, bidetów i umywalek. Jeśli w łazience nie ma zbyt wiele miejsca, można zastosować oszczędzające miejsce elementy narożne.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

IRMEDIA Ireneusz Kalinowski
http://irmedia.com.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »