Technologie » Telekomunikacja

Vigor do zadań specjalnych

Vigor do zadań specjalnych
Zobacz więcej zdjęć »
DrayTek przygotował nie lada gratkę dla obecnych i przyszłych użytkowników routerów z serii Vigor 2910. Na stronie internetowej firmy Brinet, wyłącznego dystrybutora DrayTek w Polsce, dostępna jest darmowa aktualizacja, która umożliwi wykorzystanie portu USB routera jako serwera wymiany plików FTP!

Do największych atutów sprzętu DrayTek należy nie tylko jego niezawodność, ale również przyszłościowy charakter. Ciągłe aktualizacje oprogramowania, dokonywane przez specjalistów tej firmy, są na to najlepszym dowodem.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformy Link BuildinguDzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań, routery z serii 2910 stały się jeszcze bardziej wydajne i bogatsze w funkcje. Przygotowane aktualizacje pozwolą na ich przekształcenie w wielozadaniową maszynę zastępującą szereg innych urządzeń!

- Wprowadzane udoskonalenia są wymogiem zmieniających się warunków i rosnących potrzeb konsumentów. Jednocześnie, zamiast stwarzać konieczność zakupu nowego urządzenia, DrayTek unowocześnia istniejący już sprzęt. Dzięki temu klient może cieszyć się nowymi funkcjonalnościami bez potrzeby zakupu drogiego sprzętu - przekonuje Bogdan Płachtij z firmy Brinet.Najnowsza wersja oprogramowania o oznaczeniu 3.2.0 pozwala na wykorzystanie routerów jako serwerów dostępowych do wymiany plików poprzez podłączenie zewnętrznego dysku USB. Natomiast spolonizowane oprogramowanie ułatwia zarządzanie serwerem FTP za pomocą interfejsu Web.

Routery z serii 2910 pozwalają na nieprzerwaną wymianę plików użytkowników sieci lokalnej i globalnej. Za pośrednictwem routera można stworzyć do 16 kont użytkowników wraz z ich odpowiednimi atrybutami. Jednocześnie użytkownicy mogą mieć ograniczone prawa dostępu w formie przypisania im zdefiniowanych ustawień, takich jak: odczyt, zapis, usuwanie, tworzenie, czy przeglądanie.

Warto podkreślić, że port USB wykorzystywany jest też jako serwer wydruku lub dostęp do łącza internetowego przez podłączenie zewnętrznego modemu GSM. Wszystkie trzy urządzenia mogą pracować jednocześnie i bez zakłóceń przy zastosowaniu huba USB.

Zgodnie z zapowiedziami producenta powyższa funkcjonalność ma również pojawić się w kolejnych seriach urządzeń wyposażonych w port USB. Tymczasem aktualizacja dostępna jest na stronie firmy Brinet http://www.draytek.pl/ oraz producenta www.draytek.com.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

BEST image PR
http://www.bestimage.poznan.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »