Dom » Wnętrza

Villa Italia - Kogut - Wielkanoc 2019

Wielkanoc ! Stół wielkanocny jest wizytówką domu w okresie świąt. Podczas świąt centralnym miejscem naszych spotkań będzie świąteczny stół, przy którym zjemy wielkanocne śniadanie.

Wielkanoc !
Stół wielkanocny jest wizytówką domu w okresie świąt. Podczas świąt centralnym miejscem naszych spotkań będzie świąteczny stół, przy którym zjemy wielkanocne śniadanie. Warto zadbać o odpowiednią dekoracje stołu, która sprawi, że poczujemy prawdziwie ciepłą, wiosenną atmosferę.
Kogut to wyjątkowa kolekcja porcelany zainspirowana tradycją świąt Wielkanocy. Produkty wchodzące w skład kolekcji odznaczają się klasycznymi formami o opływowych kształtach. Każdy element charakteryzuje się pięknymi wzorami kogutów, które sprawiają wrażenie malowanych ręcznie. Ten ozdobny motyw sprawia, że seria nabiera nietuzinkowego i świątecznego charakteru. Kolekcja z pewnością przypadnie do gustu wymagającym użytkownikom ceniącym ponadczasową jakoś i elegancję.
 


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Villa Italia
http://villaitalia.pl/category/kolekcja-sezonowa

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »