Dom » Wnętrza

Villeroy & Boch: Rusza konkurs Excellent Design 2012 na najpiękniejszą łazienkę

W czwartek, 28 czerwca br. rozpoczęła się druga edycja konkursu Excellent Design 2012 organizowanego przez krakowski Salon Wyposażenia Wnętrz Excellent.

Zadaniem uczestników – architektów wnętrz - będzie przygotowanie projektu łazienki w programie CAD Decor, z użyciem produktów udostępnionych przez partnerów konkursu. Jednym z nich jest Villeroy & Boch.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Zgłoszenia gotowych projektów można nadsyłać do końca sierpnia, a zwycięzcę drugiej edycji Excellent Design 2012 poznamy podczas uroczystej gali zaplanowanej na 6 października 2012 r. Organizatorzy konkursu przewidzieli nagrody dla autorów trzech najciekawszych prac. Zwycięzca otrzyma program CAD Decor o wartości ok. 10 tys. zł, zdobywcy drugiego i trzeciego miejsca zostaną nagrodzeni laptopem Dell Inspiron Q15R i tabletem Lenovo IdeaPad Tablet K1.
 
W tym roku, uczestnicy Excellent Design 2012 zmierzą się z 8 mkw. powierzchni łazienki i będą tworzyć swoje projekty w oparciu o istniejące produkty, dostępne w salonie sprzedażowym Excellent. Dzięki temu, wnętrza zaplanowane przez architektów biorących udział w konkursie, będzie można przenieść z programu komputerowego do wnętrza domu. W tym celu, przygotowano specjalne bloki projektowe z wybranymi rozwiązaniami dla łazienek, oferowanymi przez firmy wspierające konkurs.

Jeden z bloków projektowych został przygotowany przez Villeroy & Boch, w którym znajdują się płytki z serii Aimée, La Diva, Bernina, Light Lusion i Tribute, a także ceramika sanitarna oraz meble łazienkowe z szykownej kolekcji La Belle i harmonijnej My Nature. Jeśli jednak uczestnicy konkursu zdecydują sięgnąć po produkty z kolekcji innych niż te dostępne w bloku projektowym, mogą w każdej chwili pobrać zdjęcia 3D ze strony internetowej Villeroy & Boch. Zostały one zamieszczane specjalnie dla potrzeb studiów projektowych. 

Konkurs Excellent Design 2012 to nie tylko okazja do zdobycia cennych nagród i prestiżowego wyróżnienia, ale również możliwość wypróbowania najpopularniejszego programu do projektowania wnętrz - CAD Decor. Organizatorzy przygotowali bezpłatne warsztaty EXCELLENT DESIGN 2012 wprowadzające w meandry projektowania przy użyciu tego programu. Pierwsze odbyły się 28 czerwca br. w krakowskiej siedzibie salonu Excellent, a kolejne przewidziane są na 5 lipca br.

Pierwsza edycja Excellent Design odbyła się w 2011 i cieszyła się dużym zainteresowaniem: zgłosiło się 172 architektów i nadesłano 56 prac.

Dowiedz się więcej:
http://www.facebook.com/ExcellentDesign2012
http://www.design2012.excellent.com.pl/
Zdjęcia 3D Villeroy & Boch:
http://www.villeroy-boch.com/en/us/professionals/bathroom-and-wellness/downloads/3d-data.html


Więcej informacji: 
Ewelina Ciuchta, Konkret PR, tel. kom. 508 338 267
e-mail: e.ciuchta@konkretpr.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

konkretpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »