Moda » Bielizna

Vinpol sponsorem pokazu bielizny „Panache”.

Vinpol sponsorem pokazu bielizny „Panache”.
Zobacz więcej zdjęć »
Dziesiątego lutego w Hotelu Hilton w Warszawie odbył się gorący pokaz bielizny marki Panache. Pokaz jesienno-zimowej kolekcji 2011 prowadziła miłośniczka marki, znana aktorka Pani Katarzyna Figura.

Jednym ze sponsorów pokazu została marka Vinpol należąca do Grupy Henkell & Co. Delikatne wina „Henkell”, słodkie likiery „Chocotella” i drinki na bazie klasycznego „Ginu Lubuskiego” rozgrzewały tego wieczoru wszystkich wspaniałych gości pokazu marki Panache. Na powitanie wszyscy goście zostali poczęstowani białym, półwytrawnym winem musującym  „Henkell Trocken”, którego bąbelki wprawiły wszystkich obecnych w wyborny nastrój . Pokaz przyciągnął wielu przedstawicieli świata mody, rozrywki i mediów. Wśród przybyłych można było spotkać m.in. Katarzynę Cichopek – Hakiel, Magdalenę Waligórską, Magdalenę Modrą, Polę Czarnecką i Macieja Dowbora. Na pokazie obecna była także Miss Polonia 2010 – Rozalia Mancewicz, która prezentowała na wybiegu najnowsze modele bielizny Panache. Po zakończeniu pokazu goście zostali zaproszeni na poczęstunek, podczas którego mogli do woli rozkoszować się musującym winem „Henkell” i wykwintnym likierem na bazie prawdziwej czekolady i orzechów „Chocotella”. Dla fanów mocniejszego alkoholu, przygotowano wiele wariacji drinków z „Ginem Lubuskim”.  

Kontakt:

SUPERB PUBLIC RELATIONS         

 Tel: + 22 678 51 20

Mobile: 0 602 284 210, 0 602 844 542

www.aspr.pl   biuro@aspr.pl                                            
Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

SUPERB PR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »