Firma » Biznes

VIVE Profit z ofertą odzieży cyrkularnej w Galerii Bemowo

VIVE Profit z ofertą odzieży cyrkularnej w Galerii Bemowo
Zobacz więcej zdjęć »
Pod koniec listopada do grona najemców Galerii Bemowo w Warszawie dołączył salon VIVE Profit. Marka oferująca odzież cyrkularną poszerza ofertę fashion Galerii Bemowo.

VIVE Profit to sieć sklepów detalicznych z (nie)zwykłą odzieżą cyrkularną. Dzięki dużej powierzchni sklepu, klienci mogą dokonywać zakupów w bardzo komfortowych warunkach, a oferowany towar, w zależności od rodzaju, eksponowany jest na wieszakach, półkach lub w koszach. Każdego dnia w asortymencie VIVE Profit znajduje się ponad 20 000 sztuk cyrkularnej odzieży. Dużym atutem marki jest regularna wymiana towaru, dzięki czemu bogactwo wyboru pozwala znaleźć niepowtarzalne, jedyne w swoim rodzaju ubrania, w mini cenach. W tym momencie VIVE Profit to 96 sklepów stacjonarnych na terenie całej Polski. W listopadzie 2023 roku VIVE Profit uruchomiło także sprzedaż tekstyliów na platformie Allegro.

 

Sklepy VIVE Profit wspierają odpowiedzialną postawę swoich klientów. Poza ofertą sprzedażową, marka ułatwia swoim klientom świadome pozbywanie się zbędnych rzeczy z szaf. Zamiast wyrzucać do śmieci niepotrzebne już ubrania, można je zanieść do sklepu VIVE Profit. To element autorskiego programu społeczno-edukacyjnego Game4Planet, w ramach którego oddane do sklepu ubrania trafiają do VIVE Textile Recycling i są ponownie przetwarzane.

 

Lokal VIVE Profit o powierzchni ponad 660 m2 znajduje się na pierwszym piętrze, naprzeciwko Salonu Piękności Denique.

Informacje o firmie:

Galeria Bemowo powstała w 1999 roku, a całkowita powierzchnia użytkowa obiektu to prawie 35.000 m2. Ofertę handlową centrum tworzy 69 najemców, głównymi z nich są: hipermarket Carrefour oraz sklepy RTV Euro AGD, Pizza Hut oraz Cinema City. Do dyspozycji klientów jest bezpłatny parking z 944 miejscami postojowymi.

Właścicielem Galerii Bemowo jest Futureal. Zarządcą obiektu jest firma CBRE.

 

www.galeria-bemowo.pl

 

O FUTUREAL

 

Grupa Futureal jest czołowym graczem na rynku nieruchomości w Europie Środkowej, z inwestycjami przekraczającymi 5 miliardów euro.

 

Portfel inwestycyjny obejmuje projekty rewitalizacji obszarów miejskich o funkcjach mieszkalnych, nieruchomości mieszkalne, obiekty handlowe, biurowe, przemysłowe i logistyczne, inwestycje w nieruchomości komercyjne oraz różnorodne programy finansowania strukturalnego.

 

Celem Futureal Group jest stworzenie trwałej wartości dla inwestorów, klientów, a także dla szerszej społeczności. W rezultacie zrównoważony rozwój odgrywa decydującą rolę w każdym z działań, ze szczególnym uwzględnieniem ochrony środowiska, zachowania zdrowia psychicznego i fizycznego oraz zaangażowania w odpowiedzialność społeczną i związane z nimi inicjatywy.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »