Technologie » AGD - RTV

Vivitar nagrywa w HD

Vivitar nagrywa w HD
Zobacz więcej zdjęć »
Firma Vivitar zaprezentowała nową cyfrową kamerę wideo, potrafiącą nagrywać filmy w rozdzielczości HD. Mowa tu o modelu o oznaczeniu DVR565HD.

Najnowsza kamera firmy Vivitar - model o oznaczeniu DVR565HD - to niewielkie urządzenie, potrafiące rejestrować obraz w rozdzielczości 720p z prędkością 30 klatek na sekundę (wsparcie formatu H.264/MPEG-4).


Sprzęt pozwala na "upscaling" i prezentowanie obrazu na ekranie telewizora w rozdzielczości 1080i (jest on przekazywany poprzez interfejs HDMI).

 Zarejestrowany na kartach SD (obsługa nośników o pojemności do 4 GB) materiał możemy również podejrzeć na 3-calowym, odchylanym wyświetlaczu LCD. Warto też wspomnieć zasilaniu zapewnianym przez wbudowany akumulator Li-ion oraz możliwości wyboru pomiędzy dwoma kolorami obudowy - srebrnym i czarnym. Urządzenie powinno trafić do sprzedaży pod koniec kwietnia. Niestety jego cena nie została podana.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Neodruk - wizytówki,reklama
http://www.neodruk.za.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »