Technologie » Komputery

Vivitek - najnowsze rozwiązania AV na ISE 2017

Vivitek - najnowsze rozwiązania AV na ISE 2017
Zobacz więcej zdjęć »
Podczas tegorocznych targów ISE, Vivitek zaprezentuje najnowsze rozwiązania projekcyjne i wizualne, a także te wspomagające współpracę i dzielenie się danymi.

Jednocześnie firma uzupełni swoją ofertę rozwiązań dla sal konferencyjnych dostosowaną nie tylko do wielkości pomieszczenia, ale także do budżetu.

Szeroką gamę produktów, która łączy w sobie zaawansowaną technologię i niezawodność popartą długą gwarancją, a przy tym jest przyjazna dla środowiska będzie można obejrzeć w dniach 7-10 lutego na ISE 2017 w Amsterdamie, na stoisku: 5-R55.

 

DK8500Z

Projektor laserowy DK8500Z oferuje rozdzielczość ultraHD / 4K. Urządzenie jest dedykowane do dużych auli i sal koncertowych. Wyświetla znakomity obraz z drobiazgową dokładnością 4K i jasnością 7500 ANSI lumenów.Dodatkowo projektor został zaprojektowany z myślą o łatwym montażu z wymiennymi obiektywami i elastycznością instalacji 360°. Urządzenie – jak przystało na projektor z nowoczesnym, laserowym źródłem światła nie wymaga czynności konserwacyjnych, a jego żywotność wynosi do 20 000 godzin pracy.

 

DU8190Z

 Projektor z laserowym źródłem światła DU8190Z wyświetla obraz w rozdzielczości WUXGA z jasnością aż 10 000 ANSI lumenów. Laserowe źródło światła to nie tylko bardzo długa żywotność do 20 000 godzin, ale także elastyczność instalacji 360°. Vivitek DU8190Z oferuje edge-blandig, warping oraz tryb portretowy. W ramach Lens Position Memory ma 10 predefiniowanych pozycji obiektywu. Wszystko to w połączeniu z łatwą instalacją i konfiguracją wynikającą także z szerokiej gamy wymiennych obiektywów czyni z tego urządzenia projektor wszechstronny.

 

Rozwiązanie NovoConnect

Uczestnicy ISE będą mieli okazję obejrzeć najnowsze dodatki do popularnej serii NovoConnect. Rozwiązania LauncherPlus i NovoEnterprise ułatwiają bezprzewodową i kablową komunikację, poprawiają wydajność i produktywność spotkań sprzyjając współpracy. NovoEnterprise to nowe narzędzie do bezprzewodowego przesyłania obrazu i współpracy w sali konferencyjnej. Nowa wersja obsługuje strumieniowanie Full HD w 60 kl./s. i wnosi ze sobą pakiet przydatnych funkcjonalności – zasilanie PoE, wejście HDMI oraz wejście audio. LauncherPlus jest nową wersją modułu NovoLauncher. Posiada wbudowany moduł Wi-Fi dzięki czemu łączy się bezpośrednio z Novo – wpływa to pozytywnie na płynność wyświetlanego obrazu oraz pozwala korzystać z połączenia z inną siecią Wi-Fi w danym miejscu. Współpracuje z NovoPro i NovoEnterprise.

 

NovoDS Digital Signage

Podczas ISE Vivitek zaprezentuje najnowszą wersję NovoDS4K (UltraHD Digital Signage) Jest to rozwiązanie zaprojektowane tak, aby w prosty sposób przekazywać atrakcyjnie podane wiadomości. NovoDS4K pomaga użytkownikom łatwo tworzyć prawdziwą cyfrową treść 4K do celów digital signage za pomocą łatwych w użyciu funkcji oprogramowania i bez konieczności jakiegokolwiek programowania lub specjalnego szkolenia.

 

 

 

ViDiS SA (www.vidis.pl) reprezentuje w Polsce następujące światowe marki: AVer (wizualizery oraz systemy do wideokonferencji), Avtek (ekrany projekcyjne, monitory i tablice interaktywne, uchwyty do projektorów, piloty i akcesoria prezentacyjne), Aqualite (monitory pogodoodporne), Casio (projektory Laser&Led), CTOUCH (monitory interaktywne oraz akcesoria), DEFENZO (głośniki bezprzewodowe, powerbanki), EVOKO (system rezerwacji sali konferencyjnych oraz zestawy do audiokonferencji), GBC (oprawa i laminacja dokumentów), Jimu Robot (klocki do tworzenia robotów), Joan Meeting Room Assistant (urządzenie do rezerwacji sal konferencyjnych) JUST LAMPS (lampy do projektorów wszystkich marek), Kensington (akcesoria komputerowe), littleBits (klocki elektryczne), LUMENS (wizualizery i kamery PTZ), MasterLock (sejfy i kasety),  Neets (systemy sterowania salami konferencyjnymi)  NOBO (komunikacja wizualna: ekrany, tablice, wskaźniki), PLUS Vision (elektroniczne tablice kopiujące), QOMO (monitory i tablice interaktywne, systemy do testów), Revolabs (telefony konferencyjne, mikrofony),  Rexel (niszczarki, trymery, gilotyny, zszywacze, dziurkacze, produkty do organizacji dokumentów), RM Easiteach (oprogramowanie do monitorów i tablic interaktywnych), Safescan (liczarki monet i banknotów oraz testery, systemy ewidencji czasu pracy), SentrySafe (sejfy i kasety),  SMS (wysokiej jakości uchwyty i statywy do sprzętu prezentacyjnego), Smart Metals (uchwyty i statywy do monitorów wielkoformatowych), VISION (systemy instalacyjne Techconnect), ViewSonic (projektory, monitory), VIVITEK (projektory i rozwiązania bezprzewodowe).

Firma jest właścicielem portali www.multimediawszkole.pl, www.multimediawprzedszkolu.pl, www.interaktywne.pl oraz organizatorem Ogólnopolskiego konkursu „Klasa ze snów” www.klasazesnow.pl

ViDiS prowadzi także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny produktów AVer, Vivitek, Qomo, Lumens, ACCO, Avtek, Casio.

ViDiS SA jest również laureatem następujących nagród i wyróżnień:

- Gepard Biznesu 2011, 2012, 2015 – nadana przez Magazyn Przedsiębiorców „Europejska Firma” i Klub Gepardów

- Skrzydła Biznesu 2011 (woj. dolnośląskie) – nadany przez Dziennik Gazeta Prawna

- Gazela Biznesu 2011, 2012, 2015 – nadany przez Dziennik Puls Biznesu

  

 

Obsługa Prasowa i PR:

INDALO Public Relations, ul. Grochowska 341/281A, 03-822 Warszawa

Małgorzata Błachnio, mobile: (+48) 509 047 721, e-mail: malgorzata.blachnio@indalo.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

VIDIS

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »