Technologie » Komputery

Vivitek wprowadza serię D3600Z – kompaktowe projektory z laserowym źródłem światła

Vivitek wprowadza serię D3600Z – kompaktowe projektory z laserowym źródłem światła
Zobacz więcej zdjęć »
Najnowsza seria laserowych projektorów Vivitek D3600Z ma szanse zainteresować nie tylko właścicieli firm, ale także integratorów, którzy potrzebują bardziej zaawansowanych urządzeń zdolnych sprostać dużym wymaganiom projekcyjnym.

Chodzi tu nie tylko o parametry wyświetlania obrazu, ale także o instalację, złącza oraz bezobsługową pracę i długą żywotność do 20 000 godzin. Konstrukcja bez filtra gwarantuje bezobsługową pracę zaś uszczelniony silnik optyczny zmniejsza wpływ cząstek pyłu na rdzeń projektora. Zaawansowane zarządzanie termiczne ze zoptymalizowanym układem chłodzenia zapewnia najnowszym projektorom wiodącą w swojej klasie trwałość. Jak przystało na laserowe urządzenia włączają się one i wyłączają niemal natychmiast - co przemawia za dużą wygodą eksploatacji.

Model DH3660Z to wydajny  projektor laserowy, który sprawdzi się w większości sal konferencyjnych, dając satysfakcję nie tylko użytkowania, ale także długiej i bezobsługowej eksploatacji. Vivitek DU3661Z to urządzenie oferujące HDBaseT – dzięki czemu obraz i dźwięk można przesyłać przy wykorzystaniu klasycznego kabla sieciowego na odległość do 100 m  bez pogarszania jakości przesyłanego sygnału. Tymczasem model DH3665ZN to projektor z wbudowanym głośnikiem 10W oraz rozwiązaniem NovoConnect, wspierającym bezprzewodową współpracę w formule BYOB. Projektory są wyposażone w trzy porty HDMI oraz funkcję gwarantującą każdorazowe wyłączenie urządzenia jeśli przez określony czas nie odczyta ono sygnału wejściowego

Niewielkie rozmiary i waga około 7 kg, projektorów z serii D3600Z w połączeniu z jasnością na poziomie 4500 lub 5000 ANSI lumenów i rozdzielczością Full HD lub WUXGA to atrakcyjne połączenie. Dodatkowo ta kompaktowa seria charakteryzuje się dużą elastycznością instalacji, za którą przemawia 1,5-krotny zoom i regulacja obrazu dzięki pionowemu przesunięciu optycznemu (lens-shift), z możliwością wykorzystania korekcji zniekształcenia trapezowego w poziomie i w pionie oraz korekcji narożników.

Projektory z serii D3600Z oferują różne tryby projekcji, a wśród nich tryb symulacji DICOM na potrzeby szkoleń i seminariów medycznych. DICOM jest normą, która powstała dla ujednolicenia formy prezentacji materiałów medycznych wykorzystujących technologie cyfrowe badań o wysokiej rozdzielczości obrazu takich jak np. tomografia komputerowa czy rezonans magnetyczny.  

 

Vivitek DH3660Z jest już dostępny w cenie  10 499 zł z VAT.

DU3661Z będzie dostępny jesienią w cenie 11 999 zł z VAT

Model DH3665ZN, będzie dostępny na przełomie 2019 i 2020 . Dokładna cena nie jest jeszcze znana.

Wszystkie modele są objęte gwarancją producenta: 3-letnią na projektor oraz 3-letnia lub

10 000 godzin na laserowe źródło światła.

 

ViDiS SA (www.vidis.pl) reprezentuje w Polsce następujące światowe marki: AVer (wizualizery oraz systemy do wideokonferencji), Avtek (ekrany projekcyjne, monitory i tablice interaktywne, uchwyty do projektorów, piloty i akcesoria prezentacyjne), Aqualite (monitory pogodoodporne), B-Tech AV (rozwiązania montażowe AV); Casio (projektory Laser&Led), CTOUCH (monitory interaktywne oraz akcesoria), EVEO (odtwarzacze digtal signage URVE, systemy rezerwacji sal LOBO), EPSON (projektory dla edukacji i biznesu), GBC (oprawa i laminacja dokumentów), Jimu Robot (klocki do tworzenia robotów), Joan (urządzenia do rezerwacji sal konferencyjnych) JUST LAMPS (lampy do projektorów wszystkich marek), Kensington (akcesoria komputerowe), LG (Commercial TV, OLED Signage oraz Digital Signage)  littleBits (klocki elektryczne), LUMENS (wizualizery i kamery PTZ), MasterLock (sejfy i kasety),  Neets (systemy sterowania salami konferencyjnymi)  NOBO (komunikacja wizualna: ekrany, tablice, wskaźniki), PLUS Vision (elektroniczne tablice kopiujące), Projecta (profesjonalne ekrany projekcyjne), QOMO (monitory i tablice interaktywne, systemy do testów), Yamaha UC (rozwiązania do tele- i wideokonferencji),  Rexel (niszczarki, trymery, gilotyny, zszywacze, dziurkacze, produkty do organizacji dokumentów), RM Easiteach (oprogramowanie do monitorów i tablic interaktywnych), Safescan (liczarki monet i banknotów oraz testery, systemy ewidencji czasu pracy), SentrySafe (sejfy i kasety),   Smart Metals (uchwyty i statywy do monitorów wielkoformatowych), UNILUMIN (Ściany LED);  VISION (systemy instalacyjne Techconnect), ViewSonic (projektory, monitory), VIVITEK (projektory i rozwiązania bezprzewodowe).

Firma jest właścicielem portali www.multimediawszkole.pl, www.multimediawprzedszkolu.pl, www.interaktywne.pl oraz organizatorem Ogólnopolskiego konkursu „Klasa ze snów” www.klasazesnow.pl

ViDiS prowadzi także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny produktów AVer, Vivitek, Qomo, Lumens, ACCO, Avtek, Casio.

ViDiS SA jest również laureatem następujących nagród i wyróżnień:

- Gepard Biznesu 2011, 2012, 2015 – nadana przez Magazyn Przedsiębiorców „Europejska Firma” i Klub Gepardów

- Skrzydła Biznesu 2011 (woj. dolnośląskie) – nadany przez Dziennik Gazeta Prawna - Gazela Biznesu 2011, 2012, 2015 – nadany przez Dziennik Puls BiznesuRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

VIDIS

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »