Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

W Centrum Janki jesień i zima czarują barwami

W Centrum Janki jesień i zima czarują barwami
Zobacz więcej zdjęć »
W najbliższą sobotę o godzinie 10.00 w Centrum Janki rozpocznie się kolejne bezpłatne spotkanie dla dzieci w ramach cyklu „Warsztaty twórczego rozwoju. Zajęcia malarskie poprowadzą instruktorzy Gminnego Ośrodka Kultury w Raszynie.
W dniu 10 listopada br w Centrum Janki odbędą się zajęcia malarskie dla dzieci od 3 roku życia. Program sobotniego spotkania pod hasłem „Jesień i zima barwami czarują" obejmuje zajęcia praktyczne z malarstwa i kolażu artystycznego. Poprzez naukę i zabawę prowadzący zaznajomią dzieci z różnymi technikami malowania farbami wodnymi i kredkami pastelowymi. Mali artyści poznają różne możliwości wyrazu plastycznego oraz odkryją ciekawy świat barw (kolory podstawowe i powstałe z nich kolory pochodne). Dowiedzą się jak dzięki nim namalować przestrzeń oraz stworzyć odpowiedni nastrój na rysunku. Nad przebiegiem zajęć będą czuwać plastycy Gminnego Ośrodka Kultury w Raszynie.

Spotkanie w ramach „Warsztatów twórczego rozwoju" odbędzie się przy głównym wejściu do Centrum Janki. Zajęcia rozpoczynają się o godz. 10.00 i trwają do godz. 15.00. Można do nich dołączyć w dowolnej chwili. Udział w zajęciach jest bezpłatny.

Terminy kolejnych zajęć dostępne są na profilu „Warsztatów twórczego rozwoju" na Facebooku oraz na stronie internetowej Centrum Janki www.chjanki.pl

Projekt „Warsztaty twórczego rozwoju" to cykl zajęć edukacyjnych prowadzonych w Centrum Janki, podczas których dzieci dostają możliwość rozwijania rożnych zdolności. Celem zajęć jest wydobycie naturalnej, indywidualnej wrażliwość drzemiącej w każdym dziecku. W trakcie spotkań rodzice mogą zasięgać opinii wykwalifikowanych instruktorów na temat zdolności swoich dzieci oraz właściwych sposobów stymulacji ich rozwoju. Program obejmuje zajęcia dla dzieci od 3. roku życia. W warsztatach mogą brać udział również rodzice. Zajęcia są bezpłatne.

„Warsztaty twórczego rozwoju"
Centrum Janki, wejście główne
ul. Mszczonowska 3, 05-090 Janki k/Warszawy
Sobota 10 listopada 2012 r., od godz. 10.00 do 15.00

Patronat medialny nad „Warsztatami twórczego rozwoju" w 2012 roku objęli: Czasdzieci.pl, Galeriehandlowe.pl, Pogodzinach.pl, Tygodnik Passa, Radio Bajka.

Opiekę merytoryczną nad „Warsztatami twórczego rozwoju" w 2012 roku sprawują: Państwowy Zespół Ludowy Pieśni i Tańca „Mazowsze" im. Tadeusza Sygietyńskiego oraz Gminny Ośrodek Kultury w Raszynie.

Właścicielami Centrum Janki są:
• Spółka celowa CH Janki Sp. z o.o. należąca do GE Capital Real Estate Polish Retail Holdco Sarl. Asset Manager: GE Real Estate Poland Sp. z o.o.
• Leroy Merlin Inwestycje Sp. z o.o.
• Cinema City Sp. z o.o.
• Taima Investments Sp. z o.o.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »