Firma » Praca

W Centrum Usług Wspólnych NSG Group ruszyła praca

W Centrum Usług Wspólnych NSG Group ruszyła praca
Zobacz więcej zdjęć »
Centrum Usług Wspólnych NSG Group w Sandomierzu już działa. Pierwsi pracownicy rozpoczęli pracę w dziale zakupów i dziale finansowym.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

W poniedziałek, 3 września 2012, rozpoczęło działalność Centrum Usług Wspólnych utworzone przez NSG Group w Sandomierzu. Japoński koncern NSG Group, do którego należą spółki Pilkington w Polsce, jest jednym z największych światowych producentów szkła dla branży budowlanej i motoryzacyjnej. Sandomierskie Centrum Usług Wspólnych obsługiwać będzie zakłady koncernu z Niemiec, Włoch, Wielkiej Brytanii i Polski w zakresie finansowo księgowym, IT oraz zakupów.
„Pierwsi pracownicy z działu finansów oraz zakupów rozpoczęli pracę tygodniowym szkoleniem wprowadzającym" - mówi Monika Kuczyńska, dyrektor ds. personalnych, w Polsce i Czechach. „Dla kolejnych grup specjalistów przewidziane są szkolenia m.in. w Niemczech i Wielkiej Brytanii, które będą realizowane w kolejnych tygodniach września".
Projekt tworzenia CUW ogłoszony został w czerwcu 2012 r. Od tego czasu NSG Group prowadził rekrutację specjalistów z Sandomierza i okolic, oferując 60 nowych miejsc pracy.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »